Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?

RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
(08.07.2010, 09:33)~Anonim napisał(a): "Sony Ericsson C901 Green Hart"
Moja siostra ma go jakieś 7 miesięcy i spisuje się bardzo dobrzeOczko.
Kontakt ze mną - PW.
Z powodu braku czasu Forum odwiedzam tylko w wolnych chwilach.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
A jeszcze słówko odnośnie tej "Nokii C5"...

Czy ma ona tryb głośnomówiący (bo jakoś na stronie "Nokii" nie zauważyłem w specyfikacji)?
(08.07.2010, 09:41)Łukasz1995 napisał(a):
(08.07.2010, 09:33)~Anonim napisał(a): "Sony Ericsson C901 Green Hart"
Moja siostra ma go jakieś 7 miesięcy i spisuje się bardzo dobrzeOczko.

Mam teraz C902 (Ładny to on jest) C901 ma nowszą platformę ale ogólnie to odgrzewana C902. Mój po modach chodzi całkiem nieźle choć gdy karta 4GB jest bardziej przyładowana muli go. Co do muzyki Nienawidzę dokanałówek ale cenię komfort więc mam dziwoląga góra HPMy 64 dół HPMy 82. Ogólnie telefon wolny ale gdyby miał jeszcze WIFI i otwieranie doc-ów i pdf-ów nie z Javy to bym go nie zamienił Choć przy 2 calach wyglądało to by śmiesznie. Czekam na X8 bo N900 i N97 ostro stanieją i oczywiście na reakcję SE i Szrotsunga (po E250 jestem wstrząśnięty choć przyznam się że mimo załadowanej 4 GB nie miał tendencji do mulenia ale wygoda Brak minimalizacji Ech, ale Galaxy jest naprawdę fajny)

Dawidzie radzę poczekać bo zazwyczaj na wakacjach i po wakacjach jest największy boom na nowe telefony an na oferty operatorów radzę poczekać do świąt.

EDIT : C5 ma tryb Głośnomówiący
Jak Feniks z popiołów...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Teraz, to chyba trudno znaleźć nowy telefon, bez trybu głośnomówiącego.
At Mamut- mnie tez bardziej podoba się SE C902, ale ja myślałem, że jest nowszy, niż SE C901...Język

Dawid nie dasz się przekonać na telefon dotykowy? W tej cenie (600zł) można już mieć całkiem przyzwoity (z wieloma funkcjami). Szczerze mówiąc ja nie chciał bym dotykowego...
Kontakt ze mną - PW.
Łukasz - nie ogarniam Twojego IMAO pustego toku rozumowania. Namawiasz na dotyk a sam byś go nie wziął... Zazwyczaj poleca się rzeczy które osobiście się podobają...

Dawidsab - nie bierz C5... Możesz za tą cenę mieć wiele dotykowych bdb telefonów, które mają dziesiątki tysięcy aplikacji. : )
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(08.07.2010, 19:05)Dawid210 napisał(a): Łukasz - nie ogarniam Twojego IMAO pustego toku rozumowania. Namawiasz na dotyk a sam byś go nie wziął... Zazwyczaj poleca się rzeczy które osobiście się podobają...
Może Ty polecasz rzeczy, które Ci się podobają. Ja polecam to co jest dobre (dużo ciekawych funkcij), a nie to co mnie się podoba, bo innych to nie interesuje...
Nie wziął bym dotyku z tego względu, że z reguły są to mniej wytrzymałe telefony-wiem ze swojego doświadczenia.
Kontakt ze mną - PW.
Rotfl. I znowu to samo. Polecasz to co jest dobre, czyli dotykowce, a w drugim zdaniu mówisz że są mniej wytrzymałe Szczerbol
Więc nie są dobre? :>
Mnie akurat chodziło o dużo ciekawych funkcji...
Kontakt ze mną - PW.
Question  RE: "Nokia C5" - czy lepsza od "Nokii 7610 Supernova"? Czy opłaci mi się ta zmiana?
(08.07.2010, 19:00)Łukasz1995 napisał(a): [...]

Dawid nie dasz się przekonać na telefon dotykowy? W tej cenie (600zł) można już mieć całkiem przyzwoity (z wieloma funkcjami). Szczerze mówiąc ja nie chciał bym dotykowego...

Nie kupię dotykowca ponieważ:

Po primo - mam mp4 obsługiwaną dotykiem - i wcale tak łatwo się nie obsługuje, jak klasycznego przyciskowca.

Po secundo - kiedyś mój znajomy miał dotykowca - i nie był z niego zadowolony, ponieważ zdarzało się, że trzymając go w kieszeni niechcący się z kimś połączył.
A ja mam na kartę, a na karcie z reguły i tak mało kasy, więc nie stać mnie na te (jak to się mówi) "przypadkowe" połączenia, które nie wiadomo ile by trwały.
A za każdym razem włączać i wyłączać blokadę, to trochę za dużo zachodu.
Tak więc ostatecznie i nieodwołalnie pozostaję przy modelach klasycznych (tzw. przyciskowcach).

(08.07.2010, 19:05)Dawid210 napisał(a): [...]

Dawidsab - nie bierz C5... Możesz za tą cenę mieć wiele dotykowych bdb telefonów, które mają dziesiątki tysięcy aplikacji. : )

Z kolei - same bajery, to nie wszystko.
Najważniejsze by:

- bateria dość długo trzymała
- miał dobry zasięg
- dzwoniło się
- wysyłało SMS

O kolorowym wyświetlaczu i dzwonkach mp3 nie wspominam, bo ponoć to standard w obecnych telefonach.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(09.07.2010, 06:31)~Anonim napisał(a):
(08.07.2010, 19:00)Łukasz1995 napisał(a): [...]

Nie kupię dotykowca ponieważ:

Po primo - mam mp4 obsługiwaną dotykiem - i wcale tak łatwo się nie obsługuje, jak klasycznego przyciskowca.

Po secundo - kiedyś mój znajomy miał dotykowca - i nie był z niego zadowolony, ponieważ zdarzało się, że trzymając go w kieszeni niechcący się z kimś połączył.
A ja mam na kartę, a na karcie z reguły i tak mało kasy, więc nie stać mnie na te (jak to się mówi) "przypadkowe" połączenia, które nie wiadomo ile by trwały.
A za każdym razem włączać i wyłączać blokadę, to trochę za dużo zachodu.
Tak więc ostatecznie i nieodwołalnie pozostaję przy modelach klasycznych (tzw. przyciskowcach).

(08.07.2010, 19:05)Dawid210 napisał(a): [...]

Z kolei - same bajery, to nie wszystko.
Najważniejsze by:

- bateria dość długo trzymała
- miał dobry zasięg
- dzwoniło się
- wysyłało SMS

O kolorowym wyświetlaczu i dzwonkach mp3 nie wspominam, bo ponoć to standard w obecnych telefonach.

1. Dotyk a dotyk. Zależy jaką masz Mp4, jeżeli to jakieś tanie badziewie to się nie dziw że dotyk słabo chodzi.

2. Sam się połączył? To strasznie. A po co są blokady? (BTW, mi się częściej klasyczny telefon połączał sam niż dotykowy)

3. Za dużo zachodu z blokadami? Jeżeli jeden ruch palcem do za dużo zachodu to sobie telefon w ogóle odpuść... Tak w ogóle przecież klasyczne też się blokuje.. a nawet musisz wykonać więcej czynności...

4. A dzwonienie i SMS'y to nie standard? Oczy
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
tryb głośnomówiący w nokia c5czy nokia c5 ma wapnokia 7610 supernova allegronokia 7610s allegroNokia C5 tryb dotykowy