Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nokia N73

RE: Nokia N73
Iron- a od czego jest system komentarzy? Myślisz, że ktoś kto wystawiał już tysiące telefonów oszuka właśnie ciebie...? No chyba,że masz coś na sumieniu i dlatego się boisz...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
A jak się boisz, to kupuj za pobraniem.
Gdy wybierasz ten sposób płatności przy odbiorze, myślę że nikt wtedy nie oszuka... sprawdzasz paczkę przy odbiorze.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
A mi się podoba ten telefon nokia N73, nie sądzę, żeby muliła. Miałam ją raz w ręku.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(27.03.2010, 21:48)~Anonim napisał(a): A mi się podoba ten telefon nokia N73, nie sądzę, żeby muliła. Miałam ją raz w ręku.

A korzystałeś z niej? Ten telefon jest mało stabilny.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Trochę korzystałam, koleżankę zadowala.
1. Dlaczego mnie wyzywasz?
2. Każdy telefon teraz to urządzenie wielofunkcyjne.
3. Nie koloryzujecie tylko tak jest, jak chcesz to się spytaj użytkownika Rincewind. Ma tą Nokię i nie raz się skarżył.
4. Już wolałbym za grosze mieć K800i.
(28.03.2010, 01:13)Dawid210 napisał(a): 1. Dlaczego mnie wyzywasz?
3. Nie koloryzujecie tylko tak jest, jak chcesz to się spytaj użytkownika Rincewind. Ma tą Nokię i nie raz się skarżył.

No nie, nie, nie... gdzie K800....Wow

Ja go miałem ponad rok.. gałka zacina, na karte 1gb nawaliłem muzyki to ściny, odtwarzacz cicho gra, gry słabe bo tylko java, programów żadnych ni nic, a na N73 to gry SIS, ogrom aplikacji, telefon jest głośniejszy, większy wyświetlacz. Mulenie w N73 da się ogarnąć.. tylko trzeba chcieć.

Widziałem u kilku kumpli N73 która chodziła bez żadnych przycinek.. nic, ale miałem też w ręku takie gdzie co chwile trzeba było baterie wyjmować.. uroki symbiana.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
Czyli jakiś inny lepiej? Bo koleżance zależało tylko, by głośno grało i gra głośno ten telefon. Chyba, że nie chcesz np. odsyłać go od czasu do czasu do serwisu.
(28.03.2010, 01:13)Dawid210 napisał(a): 1. Dlaczego mnie wyzywasz?

1. Bardzo subtelnie i delikatnie, nie zachowuj się jak paniusia,
2. Tak...i co? Szczerbol Mi chodzi o to, że jak coś jest dotykowe, to przestaje być telefonem, acz szanuję wybór i priorytety innych, ja po prostu wyraziłem swoje zdanie co do jakości N73,
3. Koloryzujecie. A Ty go kiedyś miałeś? Wyobraź sobie, że ja go mam aktualnie i dziwią mnie te wszystkie besztania N73, która naprawdę jest dobrym telefonem, nieco wolniejszym, ale bez jaj, żeby pisać o niej "muląca cegła". Tak jak Krzysiek nam tu napisał, to się da spokojnie ogarnąć. Trochę chęci i działa bardzo dobrze, kosztuje niewiele, a ma całkiem spore możliwości.

K800? Mój Boże, człowieku, co jest z Tobą?

Zgadzam się natomiast, że możliwe jest to, iż raz trafi się sztuka szybsza, raz wolniejsza, tak jest w zasadzie z każdym sprzętem.
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(28.03.2010, 01:13)Dawid210 napisał(a): 3. Nie koloryzujecie tylko tak jest, jak chcesz to się spytaj użytkownika Rincewind. Ma tą Nokię i nie raz się skarżył.
Ja też miałem tą Nokią, i nie powiem, że nie muliła. Potrafiła przyciąć na parę sekund, ale normalnie aż tak bardzo nie muli. Najszybciej nie działa, ale najwolniej na pewno też nie.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne