Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nokia N73

RE: Nokia N73
1. Weź się chłopaku ogarnij. Co chciałeś wykazać wyzywając mnie?
2. Bawiłem się N73 kilka razy, za każdym razem mulił i dlatego mam takie o nim zdanie.
3. I co ? I nic. Uważasz 5530 za zabawkę bo co? Bo ma więcej funkcji ?
4. K800i już bym wolał bo gra IMO przeciętnie, aparat jest ok i jest tańszy ;]
5. Nie napisałem że muli najwolniej ze wszystkich telefonów, powiedziałem że bardzo muli. Bawiłem się nie jedną sztuką i tak niestety stwierdzamOczko
6. Żałuje że mam 30%.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ja też miałem te Nokie N73... Czemu ją zmieniłem? Bo muliła! Audio- jak się nie znasz na telefonach, to się nie odzywaj... W ogóle tacy ludzie nie powinni pomagać innym, bo tylko robią zamęt. Muliła strasznie!! W niektórych grach był biały mrugający ekran i kit, reset. Jak wychodziłem z gier to przeważnie kończyło się na wyświetleniu menu i nic nie dało się zrobić. Jak zaktualizowałem software, to mulił jeszcze bardziej(żal). Aparat jeden z lepszych...? Jeden z lepszych ma Lg New chocolate bl 40, Pixon, Pixon 12... Omnia II... Ale nie nokia N73.
I nie kłóć się, bo ja MIAŁEM ten telefon przez pół roku. A co innych obchodzi, że myslisz, że to zabawka? Nie chcesz zabawki to kup Nokię 3310... Chociaż nie... Ona ma Snake'a, to już zabawka. Ogarnij się.

Dawid- nie kłóć się znim... Koleś nie miał telefonu a zgrywa eksperta...Ale fakt, że aż tak nie muli. W porównaniu do Omnii i900 to demon szybkości
Autor: musisz otworzyć nowy temat pod tytułem: Jaki telefon kupić?
(28.03.2010, 17:07)~Anonim napisał(a): Ja też miałem te Nokie N73... Czemu ją zmieniłem? Bo muliła! Audio- jak się nie znasz na telefonach, to się nie odzywaj... W ogóle tacy ludzie nie powinni pomagać innym, bo tylko robią zamęt. Muliła strasznie!! W niektórych grach był biały mrugający ekran i kit, reset. Jak wychodziłem z gier to przeważnie kończyło się na wyświetleniu menu i nic nie dało się zrobić. Jak zaktualizowałem software, to mulił jeszcze bardziej(żal). Aparat jeden z lepszych...? Jeden z lepszych ma Lg New chocolate bl 40, Pixon, Pixon 12... Omnia II... Ale nie nokia N73.
I nie kłóć się, bo ja MIAŁEM ten telefon przez pół roku. A co innych obchodzi, że myslisz, że to zabawka? Nie chcesz zabawki to kup Nokię 3310... Chociaż nie... Ona ma Snake'a, to już zabawka. Ogarnij się.

Dawid- nie kłóć się znim... Koleś nie miał telefonu a zgrywa eksperta...Ale fakt, że aż tak nie muli. W porównaniu do Omnii i900 to demon szybkości

Po pierwsze - ktoś Cię pytał co zrobiłeś i dlaczego? Wątek jest o telefonie. Znam się czy nie - staram się być obiektywny względem każdego telefonu, nie podoba mi się, gdy ktoś beszta całkiem dobry telefon. Wiesz...jak się nie umie obsłużyć Symbianem, to i potem masz takie skutki, pretensje miej do siebie. Niektórzy nigdy się nie uczą, choćby i 5 lat mieli telefon, nie zorientują się, że wciśnięcie czerwonej słuchawki nie załatwia sprawy, przy wychodzeniu z wątpliwej jakości gry java. Oczy Tylko nie odpisuj, że to działo Ci się w innych przypadkach, a najlepiej nie odpisuj wcale, bo to żałosne. Równie dobrze mogłeś trafić na zepsutą 5530, a my chyba powinniśmy uwzględniać telefony w pełni sprawne. Co do aparatów - czekoladka, pixony i Omnie, bo? Bo 5 mpix wzwyż? Rzeczywiście odpowiadam na wypowiedź specjalisty, chylę czoła i przepraszam za moją nieznajomość jakości aparatów (przecież im więcej pikseli tym lepiej). Moim zdaniem dotykowce to fajne urządzonka z łaski dodaną funkcją telefonu, lecz powtórzę się - szanuję i rozumiem, że niektórzy chcą takie, ale jeśli tak, to po co polecać lipną 5530, jeśli można mieć 5800 w bardzo podobnej cenie.
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
To co zrobiłem nawiązuje do tego, dlaczego jesteś w błędzie. Ej, czy ty dziecko inne jesteś? Co ma to, że telefon lagował do używania symbiana? No tak, przecież Ty wiesz lepiej jak ja wychodzę z gier.LoL, tyle ludzi mówi, że ten telefon muli, a mówisz, że mój jest zepsuty? Pixon ma 8mpix ;] Poza tym nikt tego nie napisał. Ty sam sobie wymyślasz wszystko...
W "podobnej cenie"... To zobacz sobie jaka jest różnica w cenie, a czym się różnią....

Ty widzę lubisz bawić się w jasnowidza... Wiesz jak wychodzę z gier, używam symbiana, dlaczego sądze, że telefony mają lepszy aparat...
Żałosne...

Wszyscy oprócz Ciebie mówią, że telefon jest wolny, miałem ten telefon i się zacinał, więc kto może lepiej wiedzieć - wszyscy inni, czy Ty...?
To że ktoś posiadał telefon (przez pół roku..) lub się nim "bawił"... wcale nie oznacza że wie wszystko i jest zajebi**y...
Afro
gLOCK
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Tak, posiadałem telefon i kłamie, że jest lagujący, tak? Śmieszą mnie ludzie, którzy nic nie wiedzą o telefonie a się wypowiadają
No właśnie.. Wesoły
Afro
gLOCK
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Mam N73 od paru miesięcy i ... muli, zawiesza się i generalnie wolno działa. Gratuluje tym którzy bronią tego telefonu bo "raz go trzymałem/koleżanka go ma".
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Ja miałem N73 2,5 roku, i nie mogę powiedzieć, że nie muliła. Ale też nie muliła co chwile, w każdym podmenu.
Mi to mulenie nie przeszkadzało, nie zastanawiała się za mnie czy chce wejść tu czy tam. Otwarcie bardziej zapełnionego menu dawało jej chwilę do myślenia, ale rzadko na dłużej niż 2 sekundy. Większość programów ogólnie podobnie działała.

Takie jest moje zdanie o tym telefonie, i nie zamierzam się z nikim o to kłócić.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne