Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowa cena PCF - zobacz!

RE: Nowa cena PCF - zobacz!
Właśnie KŚ kosztuje już 5,70 x 2 daje 12,40 - tyle wynosi koszt KŚ na cały miesiąc a PC Format 6,50 zł. Jest różnica to po co przepłacaćOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
~Anonim napisał(a):Wszystko drożeje od przez tą Unie Europejską. Mi tam nie przeszkadza podwyżka. Dobrze że będzie więcej stron. Może będzie mniej reklam. Tylko szkoda, że dowiadujemy się tego ze strony CD-Actiona a nie ze strony PC Formatu
Z tymi reklamami to zgadłeś
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Nie wiem czy umiecie czytać, bo jak kupiliście gazetę to we wstępie mogliście przeczytać coś takiego: "[...]od tego wydania zdecydowaliśmy się podnieść o 1 zł cenę PC Formatu. Wydawca zapewnia, że 6,50 zł to cena ostateczna i nie planuje już żadnych podwyżek. Promocyjną cenę 5,50 zł utrzymywaliśmy aż przez 9 miesięcy[...]. Z tego wynika, że cena 5,50 to promocja i wydawca nie planuje podnosić ceny. Nie panikujcie już tak.
~Anonim napisał(a):Wydawca zapewnia, że 6,50 zł to cena ostateczna i nie planuje już żadnych podwyżek. Promocyjną cenę 5,50 zł utrzymywaliśmy aż przez 9 miesięcy[...]. Z tego wynika, że cena 5,50 to promocja i wydawca nie planuje podnosić ceny.
-------------------------------------------------------------------
Witam!

Mam nadzieję, że to się sprawdzi, bo przecież nie wszyscy mają na tyle funduszy, żeby co miesiąc płacić np. 10 zł za 1 gazetę!

6,50 jest ceną akuratną i mam wielką nadzieję, że taka już pozostanie na zawsze, bo szkoda by było porzucić tak ciekawe pismo.

Pozdrawiam: Dawid Sz.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
6,50 niby nie jest zle, ale boje sie ze to nie bedzie ostatnia podwyzka.Niby 16 stron wiecej ale ta zapowiedz dalszego rozwoju brzmi troche zlowrogo... Obawiam sie ze dalszy rozwoj tez bedzie kosztowal i z 6,50 bedziemy placic 7,50;8,50 itd.Ale nic to, pozyjemy zobaczymy...
Programy: Polecane / Nowe / Inne