Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowe chlodzenie do AMD Ryzen 7 2700

Nowe chlodzenie do AMD Ryzen 7 2700
Witam, 
Defaultowe chlodzenie do mojego AMD Ryzen 7 2700 zaczelo wydawac indiansko-mongolskie odglosy gardlowe (juz czyscilem ale wyglada na problem natury mechanicznej) - prosba o polecenie czegos nowego i przedewszystkim cichego (komp chodzi 24/7). Cena - mysle ze jak zmiescimy sie w 100zl bedzie bumba - przy 200 tez nie zapłacze.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Nowe chlodzenie do AMD Ryzen 7 2700
jak 200zł jest dla ciebie ok , ładuj scythe mugen 5 albo shadow rock 3 o be quieta i będziesz bardzo zadowolony :D
jak nie to od bidy arctic 34 też przejdzie ale to nie ta jakość , nie ta wydajność i nieco głośniej hh
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Pośrodku masz Fortisa wydajność może trochę niższa od Shadow Rocka 3 wykonanie też budżetowe ale cena ok 50 zł niższa .

Tu masz promocję za 139 zł :

https://www.pepper.pl/promocje/chlodzeni...425-374920

Testy :

https://ithardware.pl/testyirecenzje/tes...594-4.html

Ale mówię od razu montaż Fortisa to mordęga .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Kupione: shadow rock 3.
Dziekuje za pomoc
(24.03.2021, 01:05)MonteCristo napisał(a): Ale mówię od razu montaż Fortisa to mordęga .

Akurat tego nie potwierdzam hh ... Jeżeli to jest dla ciebie źle to przykładowo cryorig h5 czy dalej rock pro 3 byś chodził czerwony że złości hh

(24.03.2021, 02:17)Arahhatan napisał(a): Kupione: shadow rock 3.
Dziekuje za pomoc

Daj znać czy zadowolony jak założyszOczko
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Atpieterman09

No bez jaj weź traf tą śrubką przez środek wierzy jeszcze jak nie masz długiego śrubokręta nastanie bo oczywiście w zestawie nie dali . :D Trzeba wszystko montować poza obudową żeby się nie wkurzyć ale przecież nie zawsze się da . Plus te druciki na wentylator wygląda na filmie prosto ale gówno prawda . :D Chyba że ja mam takie łapy jeśli naprawdę są chłodzenia trudniejsze w montażu ( no tak wiem jest Macho ) to chyba bym przez okno wywalił już ze dwa razy . :D
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Według mnie Fortis wcale do jakichś specjalnie trudnych nie należy ...
Masz conajmniej kilka chlodzen z trudniejszym i bardziej wkurzającym montażem .
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
(24.03.2021, 13:00)pieterman09 napisał(a): Według mnie Fortis wcale do jakichś specjalnie trudnych nie należy ...
Masz conajmniej kilka chlodzen z trudniejszym i bardziej wkurzającym montażem .

Poza tym długim śrubokrętem z magnetyczną końcówką problemu nie miałem. Oczywiście w porównaniu nawet z moim chłodzeniem to Fortis jest budżetowy, ale daje radę i to nawet dość kulturalnie mimo chłodzenia FX o TDP 220w.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne