Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowy dział o imprezach/targach

Nowy dział o imprezach/targach
Proponuję, żeby w PCF były zamieszczone informacje o najbliższych targach i imprezach komputerowych (data, miejsce, temat imprezy itd.).
Bo przez to, że w żadnej kupowanej przeze mnie gazecie nie było wzmianki o pewnych targach w Krakowie, prawie bym to stracił Wesoły Ale przypadkiem przeglądałem jakąś darmową gazetkę i się dowiedziałem.

Fajnie by było, jakby była cała strona o tym, ale niekoniecznie. Mogłaby wystarczyć gdzieś jakaś mała ramka z listą najliższych imprez.

Co wy na to?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Nowy dział o imprezach/targach
Ja jestem za! Dobry pomysł z tymi wiadomosciami np. z E3 , lub innymi imprezami tego typu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ale jak dużo osób jeździ na takie targi jeśli mieszkają na drugim końcu polski czy gdzieś tam. Lepiej więcej nowinek by się przydało.
Chodzi mi bardziej o targi w Polsce. A takich jest dużo w wielu miastach i odbywają się praktycznie cały czas.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Jestem stanowczo za!!! Najlepiej stworzyć jaka mała mapkę ktora co miesiac ukazywałaby sie w PC Format. Powinny znajdowac sie tam jakie krótkie relacje.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
też jestem za.Fajnie by było gdyby było to w gazecie ale jak zamiescicie takie coś na stronce to będzie jeszcze fajniej xD[/align]
 System operacyjny: linux_kubuntu Przeglądarka: konqueror
Jestem za! Naprzykład o PGA (Poznań Game Arena) dowiedziałem się zaledwie tydzień przed (impreza rozpoczyna się w sobotę a kończy w niedziele Język). Taki dział napewo by się przydałOczko.
Programy: Polecane / Nowe / Inne