Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowy komputer - składak

Nowy komputer - składak
Cześć! Chciałbym złożyć komputer, lecz nie znam się kompletnie na częściach które mógłbym kupić. Liczę na Waszą pomoc Panowie. Sytuacja wygląda następująco - kartę graficzną zostawiam z poprzedniego peceta. Jest to GeForce 970 od MSI.
 Brakuje mi całej reszty. Na pozostałe podzespoły budżet przewidywałem około 2000zł. Najbardziej zależy mi na tym, aby komputer był możliwie szybki, działał sprawnie przy otwartych kilku programach i kartach w przeglądarce. Nic super obciążającego, ale praca na dwóch monitorach i wiele rzeczy odpalonych w tle to u mnie standard. Nie liczę na to, aby komputer odpalał najnowsze gry - nie do tego będzie mi służył. 
Od czasu do czasu chciałbym pograć na nim jednak w jakiegoś Counter Strika czy starsze tytuły, więc byłoby miło, gdyby w takich grach sobie dobrze radził. Czy możecie polecić mi konkretne podzespoły? 

PS. Byłoby miło, gdyby obudowa była przeźroczysta - bardzo mi się takie podobają.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Nowy komputer - składak
https://zapodaj.net/3abe87fb9c1f1.png.html

Grafikę przekładasz a cooler masz z procesorem.
Nie polecam zasilaczy SilentiumPC!

Skutki kupowania Zasilaczy Chińskiej produkcji SAMA:
Skutek Pierwszy (vero l1): imgur.com/a/wMmaY2e
Skutek Drugi (vero m3): forum.pcformat.pl/Spalony-zasilacz--578317-t
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne