Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowy laptop 17,3" do pracy max 3500zł

Nowy laptop 17,3" do pracy max 3500zł
1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa?
Maxymalnie 3500zł

2. Wielkość matrycy(w calach)
17,3"

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet)
Głównie prace biurowe, Internet. Gry to może przy okazji, stanowią mniejszy proritet.

4. Czy musi być z systemem?
Tak

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)?
Mile widziany lepiej wykonany chodź nie kosztem podzespołów

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy)
Musi być nowy ze sklepu. Było by fajnie gdyby był dostępny w sklepie stacjonarnym.

Z góry dziękuję za wszystkie wasze podpowiedzi.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: Nowy laptop 17,3" do pracy max 3500zł
Zacznijmy od tego czy komputer będzie noszony czy będzie stał tylko w domu biurze itp ? Bo wg mnie 17,3 to taki ni przypiął ni wypiął rozmiar . Wielkie to prawie jak mała stacjonarka strasznie nieporęczne w noszeniu bo ciężkie a co najważniejsze dopłacasz bez sensu za matrycę kosztem podzespołów albo dostajesz gorszą w tej samej cenie niż dajmy na to w laptopie 15,3 cala . Więc bym się zastanowił czy 17,3 to mus bo budżetu to ty wcale jakiegoś dużego nie masz jeśli mowa o laptopie z systemem gdzie sam system zabiera z 500 zł a ty jeszcze 17,3 cala chcesz za ok 3 tyś . Szczerze nie polecam .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
17 cali jednak musi być mimo faktycznie większych cen. A orginalny system wymaga praca Wesoły
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Jak sobie tam chcesz dla mnie 17tka nie daje realnych profitów względem 15tki biorąc pod uwagę poniesione koszty ani na tym pracować jakoś wygodniej nie będziesz ( już lepiej podpiąć monitor do 15tki i klawiaturę bezprzewodową ) ani filmów jakoś wygodniej też oglądać nie będziesz bo nie oszukujmy się to i tak będzie za mały ekran . Za to będzie to duże ciężkie słabo wykonane . No ale cóż twoja kasa moje zdanie znasz . Wesoły

Lenovo ideapad L340-17IRH Gaming i5-9300HF 17.3"FHD IPS AG 8GB DDR4-2400 256GB SSD M.2 PCIe NVMe GTX 1650 4GB Win10

Ten z 17tek będzie chyba na dzień dzisiejszy najlepszy . Wykonanie budżetowe jak to seria Ideapad ale przyzwoita matryca proc i grafika poradzą sobie w większości gier na odpowiednich detalach . Możliwość rozbudowy wymiany ramu co dziś wcale NIE JEST w laptopach normą .

Obecnie na promocji w Sferisie z tego co widzę jest za niecałe 3400 zł . Tylko dobrze patrz po opisach bo bo TEN SAM model jest też w tej samej cenie oferowany z grafiką starszej generacji GTX1050 która to zła nie jest ale wiadomo że lepiej mieć generację nowszą niż starszą w tym samym budżecie .

Jeśli będziesz brał stacjonarnie np w tym Sferisie to pamiętaj żeby zamówić sobie przez internet do twojego sklepu bo wcale nie muszą mieć go lokalnie u ciebie co nie znaczy że nie mają w ofercie . Tyczy się to właściwie każdego sklepu .

Jeszcze taki tip ci sprzedam odnośnie Sferisa oni dają 50 zł zniżki przy zakupach jeśli przy rejstracji zapiszesz się do ich newsletera czyli za nic praktycznie masz 50 zł sprawdzone działa kwota odlicza się od zamówienia powinno działać nawet przy wybraniu odbioru osobistego w sklepie .

Nie nie pracuje dla Sferisa po prostu sam korzystałem ( nawet 2 razy ) i wiem że działa . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Z 17-calowych w tej cenie za bardzo nie ma co polecić. Zostaje L340, aczkolwiek branie pod takie użytkowanie procesora HF jest bardzo średnim pomysłem.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Programy: Polecane / Nowe / Inne