Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowy soft do Nokii 6300 [BB5]

Nowy soft do Nokii 6300 [BB5]
Witam. Czy istnieje nowy soft do mojej Nokii 6300? Czy opłaca się aktualizować? Co zmienia nowy soft?

Mój soft to:

Kod:
Nokia 6300
V 05.00
27-04-07
RM-217
© Nokia

Language:
V 05.00
27-04-07
RM-217
© Nokia
B
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Nowy soft do Nokii 6300 [BB5]
Najpierw podaj Product Code tejże Nokii i wtedy na tej stronie wklejając go sprawdza się, czy jest nowszy FW. Aktualizacja jak wiesz czyści pamięć telefonu oraz odświeża pamięć ROM, więc telefon może chodzić szybciej.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Latest available software for Nokia 6300, product code 05*****
Version: V 05.50

Jednak trochę się boję Szczerbol
grzegorz.wgw napisał(a):
~Anonim napisał(a):Latest available software for Nokia 6300, product code 05*****
Version: V 05.50

Jednak trochę się boję Szczerbol
Nie musisz kryć Product Code'u bo one są ogólnie dostępne na setkach stron w necie Duży uśmiech
Nie ma się czego bać Oczko Najpierw robisz kopię zapasową danych z pamięci telefonu za pomocą narzędzia pakietu PC Suite zwanym "Kopia zapasowa", następnie przechodzisz do Nokia Software Updater przy rzecz jasna połączonym telefonie, a program wykryje go, sam sprawdzi, jaka jest najaktualniejsza wersja FW, zacznie go ściągać z serwera Nokii, po czym trwać będzie instalowanie go w telefonie. Pamiętaj by go nie odłączać podczas update'y, bo skutki mogą być takie, że uziemią tą 6300. Aczkolwiek, jak nie przerwiesz operacji to jak najmniejszych problemów nie będzie. Bo ukończeniu procesu wchodzisz znów do Nokia Content Copier i przywracasz wszystkie dane z powrotem na telefon.
~Anonim napisał(a):Nie musisz kryć Product Code'u bo one są ogólnie dostępne na setkach stron w necie Duży uśmiech

Heh, a o tym nie wiedziałem Język Ostrożności nigdy za wiele Szczerbol

A nagłe odłączenie prądu przez elektrownię? Język Nokia uziemiona?

Kopia stanęła na 5 %... Stoi... Stoi... Stoi... A tam tylko 300 MB było Szczerbol
~Anonim napisał(a):Heh, a o tym nie wiedziałem Język Ostrożności nigdy za wiele Szczerbol

A nagłe odłączenie prądu przez elektrownię? Język Nokia uziemiona?

Kopia stanęła na 5 %... Stoi... Stoi... Stoi... A tam tylko 300 MB było Szczerbol
1) Jak wolisz.
2) Gdyby to nastąpiło[a wątpię] to zawsze są sposoby na wybudzenie telefonu, ale na razie Ci to niepotrzebne Krzywy
3) Kopia poszczególnych danych może się robić dość długo. Trzeba poczekać - sam wiem, jakie jest męczenie z tymi czynnościami Szczerbol[pamiętaj by robić tylko kopię pamięci telefonu, bo ona jest czyszczona, a to co jest na karcie pamięci zostaje].
Ewentualnie zawsze można dane z pamięci telefonu przenieść na kartę pamięci.
Potem kartę wyjmujesz na czas aktualizacji.
Pozdrawiam, cube!
[Obrazek: hjln299024443d.gif] Piszę poprawnie po polsku.
cube napisał(a):Ewentualnie zawsze można dane z pamięci telefonu przenieść na kartę pamięci.
Potem kartę wyjmujesz na czas aktualizacji.
1) Tylko po co, skoro przez narzędzie Nokii robi się to banalnie i przenoszą się wszystkie dane razem z zainstalowanymi aplikacjami/grami a później w sposób wręcz dla laików to wszystko można przywrócić..
2) Eee - przecież karta pamięci jest nie ruszana podczas update'a Szczerbol
Poczytałem na innych forach i aktualizacja nie przechodziła tak dobrze... Wolę nie ryzykować i tracić gwarancji. Nic się nie dzieje - nie będę nic ruszał. Jak się zdecyduję to napiszę Szczerbol Możecie zamknąć.
~Anonim napisał(a):Poczytałem na innych forach i aktualizacja nie przechodziła tak dobrze... Wolę nie ryzykować i tracić gwarancji. Nic się nie dzieje - nie będę nic ruszał. Jak się zdecyduję to napiszę Szczerbol Możecie zamknąć.
Ale jak aktualizujesz firmware telefonu to nie tracisz gwarancji Krzywy Możesz ją utracić tylko, gdy zmieniasz Product Code telefonu na inny, ale i tak jest możliwość przywrócenia domyślnego, tak więc żadnych złych skutków nie ma.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nokia 6300 softsoft nokia 6300soft do noki 6300nokia 6300 najnowszy softnjlepszy soft o nokia 6300nokia 6300 softysoft do nokii 6300nowy soft nokia 6300nokia 6300 jak wgrać nowy softaktualizacja nokia 6300i