Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowy telefon dla wojskowego - max 1200zł

Nowy telefon dla wojskowego - max 1200zł
Witam. Wybieram się na studia, na WAT - Wojskowa Akademia Techniczna. Do końca sierpnia muszę kupić jakiś fonik z andkiem najlepiej, z allegro/inny sklep internetowy, z fakturką.
Zależy mi najbardziej na dobrym wykonaniu. Ekran min.3,7'' max 4,3''. Taki żeby płynnie działał, nie zacinał się. Dużo aplikacji nie będę instalował i pod tym względem nie jestem wymagający. Czasami jakieś mp3, ale chyba każdy fon pod tym względem mnie zadowoli. Dobre wykonanie, płynność, jakość rozmów. Co polecacie do 1200?
Myślałem o HTC Evo 3d: dobra jakość wykonania, dość duży wyświetlacz, tylko właśnie czy nie za duży? Aktualizacja ma, chyba byłby dobry. Co innego?
Jeszcze w euro jest motka atrix za 1299, troszkę mniejsza. Co wybrać? Może jakaś inna opcja? Jakie wady i zalety?

Opłaca się brać smartfona za taką cenę? Czy lepiej kupić jakiegoś za np 600 zł(tylko że wtedy mniejszy ekranYsz i za jakiś czas następny?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Nowy telefon dla wojskowego - max 1200zł
Zobacz sobie Xperie Active lub Defy +
 Przeglądarka: opera
A gdybym kupił jakiś telefon i pokrowiec to też powinno być. Jaki telefon z andkiem do 1200, płynność działania..
Do twoich wymagan pasuje lumia 800 moze warto poparzec w strobe WP7? Bo z andka z "tych lepiej wykonanych" to optimus 3D, motka razr, sensation
[Obrazek: buttonRapideo.png]

Ja ściagam bez limitów, a ty?  Zarejestruj się i odbierz darmowy transfer! 
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Jeżeli nie będziesz gra w bardzo wymagające gry to może Samsung Galaxy S
4.0" do neta bardzo fajnie i filmów (ekran Super amoled) ;d płynność działania jest bardzo dobra ale może nie taka jak na WP oraz wiele modyfikacji. (550-700zł)

A co do 1200zł to najlepszy wybór to SGSII ew. jeżeli podoba Ci się
HTC Sense i jakość wykonania w HTC to Sensation/Evo 3D tylko tutaj będziesz miał jakieś minimalne przycięcia i gorszy ekran pod względem intensywności kolorów od SGSII i (SGS chyba też). A jeśli chodzi od samo 3d to w tym Evo nie powala najgorzej spośród urządzeń auto-3d radzi sobie z ruchami głowy użytkownika ale można zogniskować wzrok (by trójwymiar w ogóle był widoczny nie można prawie ruszać głową) zdjęcia w 3d mają rozdz 2mpx ale za to lepiej jest w filmami 720p w 3d.
Jeśli tel. 3d to tylko LG Optimus 3d(P920) tylko muzycznie sobie słabo radzi no i ekran to nie to samo co SGS-y.W tym przedziale Tutaj jeśli chodzi o gry to nie musisz się martwić.

Ale lumie nie dostaną WP8. Ale nie jestem pewien czy warto tyle inwestować L800 siostra ma L710 i jest całkiem dobrze no może gorszy ekran,aparat, jakość wyk. ale interfejs płynność ta chyba ta sama?
(15.07.2012, 22:07)Xavi8 napisał(a): Jeżeli nie będziesz gra w bardzo wymagające gry to może Samsung Galaxy S
4.0" do neta bardzo fajnie i filmów (ekran Super amoled) ;d płynność działania jest bardzo dobra ale może nie taka jak na WP oraz wiele modyfikacji. (550-700zł)

A co do 1200zł to najlepszy wybór to SGSII ew. jeżeli podoba Ci się
HTC Sense i jakość wykonania w HTC to Sensation/Evo 3D tylko tutaj będziesz miał jakieś minimalne przycięcia i gorszy ekran pod względem intensywności kolorów od SGSII i (SGS chyba też). A jeśli chodzi od samo 3d to w tym Evo nie powala najgorzej spośród urządzeń auto-3d radzi sobie z ruchami głowy użytkownika ale można zogniskować wzrok (by trójwymiar w ogóle był widoczny nie można prawie ruszać głową) zdjęcia w 3d mają rozdz 2mpx ale za to lepiej jest w filmami 720p w 3d.
Jeśli tel. 3d to tylko LG Optimus 3d(P920) tylko muzycznie sobie słabo radzi no i ekran to nie to samo co SGS-y.W tym przedziale Tutaj jeśli chodzi o gry to nie musisz się martwić.

Ale lumie nie dostaną WP8. Ale nie jestem pewien czy warto tyle inwestować L800 siostra ma L710 i jest całkiem dobrze no może gorszy ekran,aparat, jakość wyk. ale interfejs płynność ta chyba ta sama?

Co do.p920 muzycznie na sluchawkach trzeba dopisac bo na glosniu jest niemal.idealnie. Gta bardzo glosno i czysto jak zabraknie sluchawek bez problemu mozna ogladac film. Na sluchawkach zeby wyczuc jakas roznice miedzy innymi urzadzeniamj trzeba sie wsluchac i byc smakoszem muzyki. Czesto sma jakosc zalezy tez od sluchawek
[Obrazek: buttonRapideo.png]

Ja ściagam bez limitów, a ty?  Zarejestruj się i odbierz darmowy transfer! 
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Czytałem już wiele artykułów, zastanawiałem się nad WP, ale jednak nie przekonuje mnie. Aplikacji potrzebuje, a na androida jest ich mnóstwo i wiele bezpłatnych. Na pewno wybiorę androida, tylko jaki model?
Myślałem o:
HTC Evo 3d, One V, Sony Xperia P, Motorola Atrix, SGS2(jednak chyba za drogi jak na budżet 1200). W sumie to tyle. Co wybrać?
SGSII>Xperia P>Evo 3D>One V>Atrix

Galaxy S Plus powinien wystarczyć, a za resztę (niecałą) kasy jakiś porządny pokrowiec.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
Udało się odłożyć jeszcze trochę pieniążków, i zdecydowałem że wydam na telefon ok. 1500zł. Co teraz mam wybrać?
Oglądałem w salonach SGS2, Xperię S, Motkę Razr, LG Pradę.
Wygląd RAZR jakoś mi nie przypasował. Xperia S jest fajna. Prada piękna. Jednak jakoś najbardziej podoba mi się SGS 2.
Który wybrać? SGS 2, Xperię S, Pradę? Jakie wady i zalety?
Może se xperia arc albo HTC HD2 ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
militarne etui do sony m 2wojskowe etui na telefonxperia m wojskowe etui