Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nowy zlozony komputer problem z bootowaniem windoswa i brak mozliwosc wejscia do bios

Nowy zlozony komputer problem z bootowaniem windoswa i brak mozliwosc wejscia do bios
Witam, wczoraj se zlozylem komputer, wszystko wydaje sie byc wporzadku z podlaczeniami itp, wchodzilem do biosa, ale niemam pojecia jak zainstalowac windowsa 8 w biosie z pendrive. Cos sprzeralem po tym biosie, zrestartowalem kompa i teraz nawet nie ukazuje mi sie obrazek z MSI gdzie moglbym wejsc do biosa tylko dostaje wiadomosc "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key" i nic nie dziala na wcisniecie del albo esc.

moja plyta glowna to MSI B85-G43 GAMING ATX Intel Motherboard

prosze o pomoc Smutek(

co dziwne moja klawiatura przestala dzialac rowniez

Dodaje podobne zdjecie [Obrazek: 35clizd.jpg]

Moge byc pewny 100% ze cos w biosie cos poprzestawialem, chcialem zainstawlowac windowsa z pendriva no to cos tam zrobilem na enable dalem save and restart, po tym moglem jeszcze wejsc do biosa ale poczekalem do chwili zeby pendrive bootowal ale nic z tego i od tego momentu co zrobie restart wyskakuje mi ten komunikat.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Nowy zlozony komputer problem z bootowaniem windoswa i brak mozliwosc wejscia do bios
(19.12.2015, 19:29)Instaepic napisał(a): Cos sprzeralem po tym biosie(...)
Moge byc pewny 100% ze cos w biosie cos poprzestawialem, chcialem zainstawlowac windowsa z pendriva no to cos tam zrobilem na enable dalem save and restart,

Staraj się pisać konkretnie co zrobiłeś. Do biosu spróbuj jeszcze wejść przez F2 lub do boot menu przez F8
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Wink  RE: Nowy zlozony komputer problem z bootowaniem windoswa i brak mozliwosc wejscia do bios
odłącz zasilanie, wyjmij baterie- zresetujesz bios, potem szukaj opcji boot i na pierwszym miejscu pendrive na drugim dysk, zapisz reset potem next next next i wsio
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne