Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Xboxie 360 ;)

RE: O Xboxie 360 ;)
(25.01.2009, 19:51)~Anonim napisał(a): mam nfs undercover i jakoś nic mi nielaguje Wesoły...Poprostu na xbox arcade gry maja problem z texturami np gta4.

Czyli miedzy arcade a premium jest jakas roznica w parametrach skoro na arcade sie tnie ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
- dawiq tez przerobiona kupiles?
- moze i troche za drogo, ale wyraznie napisane w opisie aukcji, ze gwarancja 3-letnia pozosjatje
- Widziałem undercovera na Xboxie 360 premium, nie arcade.
AtPanPatryk nie, chodzi o to ze na premium mozna zgrac gre na dysk( na arcade tez jak sie dokupi nosnik) i "podobno" to przyspiesza gre.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(25.01.2009, 21:03)PanPatryk napisał(a):
(25.01.2009, 19:51)~Anonim napisał(a): mam nfs undercover i jakoś nic mi nielaguje Wesoły...Poprostu na xbox arcade gry maja problem z texturami np gta4.

Czyli miedzy arcade a premium jest jakas roznica w parametrach skoro na arcade sie tnie ?

Przecież Arcade a Premium to to samo tylko że premium ma dysk...A opóźnionym wczytywaniu tekstur decyduje to czy zgrasz sobie grę na dysk czy będziesz na niej grał z płytki.
volvofh12420 - arcade wlsnie nie ma dysku Szczerbol
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Pomyłka, arcade ma kartę pamięci;)
volvofh12420 mój kolega ma arcade,ma memorke i ma straszny problem z texturami,zadzwonił do microsofta a oni kazali oddać na gwarancie też tak zrobił i teraz czeka na przysłanie konsoli Wesoły.A właśnie testowałem Crackdawna specjalnie bez nośników pamięci i żadnych problemów z textórami i tnięciem się niema(na premium).
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Moim zdaniem problem z teksturami tkwi w tym, że większość danych xbox musi odczytywać z płyty i dlatego tekstury pojawiają sie późno. Jeśli zrzucimy lub zainstalujemy grę na dysku xboxa ten problem znika! I nie ma znaczenia czy arcade czy premium! Tutaj dowód: http://pl.youtube.com/watch?v=4_e6NZJ-APs
Ja zawsze instaluję gry Język dzięki temu napęd chodzi ciszej i nie nagrzewa się.
Jedyna gra w jaką gram z płytki to Lego Indiana Jones.
hehe xd...
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Mi Indiana Jones nie przypadł do gustu za to przy Kung Fu Pandzie zabawa byla przednia.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne