Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Xboxie 360 ;)

RE: O Xboxie 360 ;)
(31.01.2009, 11:52)~Anonim napisał(a): No masz racje, ale jak kogoś nie stać na wypasionego kompa, to może sobie konsolkę kupić i ma podobny efekt rozrywki z gtaIV Wesoły

No z tym się akurat zgodzę Szczerbol Ale do konsoli musisz (tzn. nie musisz, ale lepiej mieć) wypasione TV :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Racja, tak czy owak xbox 360 + dobry tv równa się dobremu kompowi, czyli chyba na jedno wychodzi czy kompek czy xOczko
Wszedzie krąży dziwny mit, że konsole podpina się najlepiej do telewizora. Tzn. że gra wygląda gorzej jeśli Xboxa podepne pod LCD 22" niż jeśli jest podpięty pod LCD 32"?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
E tam z tymi telewizorami to jedno wielkie kłamstwo,ja grałem na HD telewizorku który mam w pokoju obok ale dlatego że jestem leniem musiałem wymyśleć inny sposób bez chodzenia do drugiego pokoju Szczerbol wiec wziołem ixa do swojego pokoju i myśle "A co mi szkodzi spróbować można" więc podpiołem pod 16" telewizor i o dziwo niema żadnej różnicy,no poprostu róznica jest między 16 a 30 cala,oczywiscie różnica w rozdzielczości,ale na takim telewizorku 16cala można lajtowo sobie pograć
Więc niesłuchajcie tych "specjalistów Szczerbol" któży usłyszeli od kogoś innego i sami nietestowali
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Mam pytanie przeszedł ktoś RAAMa w GoW na Insane sam? Bo ja musiałem z kolegą na niego polować.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Własnie skonczyłem 8 godzinną gre w GTA4 xD,hmm...gra niespełnia moich oczekiwań po duszej chwili spędzonej z grą odkrywamy jej słabe strony,czyli dość słabą grafike no ale tutaj sprawe wyruwnuje rozbudowanie gry i ogromna mapa,ja gre według mojej skali oceniam na 6.5/10
DAWIQ Bardzo jest zjechana grafa na XBOXIE w Gta 4?
(31.01.2009, 16:15)krzychu26 napisał(a): Mam pytanie przeszedł ktoś RAAMa w GoW na Insane sam? Bo ja musiałem z kolegą na niego polować.

Ja przeszedłem, ale na casual Język
volvofh12420 powiem tak: jeżeli na xboxie gta4 jest tak słabe to ja niechce wiedzieć jak na PC wyglonda.
Hehe, no też faktOczko
Programy: Polecane / Nowe / Inne