Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Xboxie 360 ;)

RE: O Xboxie 360 ;)
Hey! Chcę podłączyć X-a do neta. Wkładam kabelek od neta wpisuję te ip i resztę pierdołek ale konsolka chce adres DNS Smutek Jak go zdobyć? Jak tą konsole sie do neta prawidłowo podłącza do internetu? Mam neta z sieci "Expres Net" na bazie Netii. jak co

Sry za posta pod postem ale mi edytuj kompa zacina :?
HTC HD2 1.5GHz Android MIUI 2.3.7
iPhone 4 32GB
HTC Desire Z 2.3.3 with Sense UI 2.1
HTC SENSATION XL 16GB
Nokia Lumia 800 Cyan

Sony Xperia S stock 4.1.2 JB zasilany DooMKerneL v6 .96

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(18.07.2009, 21:17)Travis_Pastrana napisał(a): Hey! Chcę podłączyć X-a do neta. Wkładam kabelek od neta wpisuję te ip i resztę pierdołek ale konsolka chce adres DNS Smutek Jak go zdobyć? Jak tą konsole sie do neta prawidłowo podłącza do internetu? Mam neta z sieci "Expres Net" na bazie Netii. jak co

Łączysz się przez modem/router ? ja gdy miałem internet w innej sieci niż teraz, nie mogłem się połączyć. Teraz mam UPC i łączę się normalnie bez najmniejszego problemu.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Nie nie łączę się przez router ani modem. Poprustu kabelek ze switcha do domu mam poprowadzony. Wie ktoś jak to zrobić? Muszę neta zmienić?
HTC HD2 1.5GHz Android MIUI 2.3.7
iPhone 4 32GB
HTC Desire Z 2.3.3 with Sense UI 2.1
HTC SENSATION XL 16GB
Nokia Lumia 800 Cyan

Sony Xperia S stock 4.1.2 JB zasilany DooMKerneL v6 .96

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: opera
(18.07.2009, 21:17)Travis_Pastrana napisał(a): Hey! Chcę podłączyć X-a do neta. Wkładam kabelek od neta wpisuję te ip i resztę pierdołek ale konsolka chce adres DNS Smutek Jak go zdobyć? Jak tą konsole sie do neta prawidłowo podłącza do internetu? Mam neta z sieci "Expres Net" na bazie Netii. jak co

W połączeniach sieciowych masz adres DNS. Ja tam przy swoim nie musiałem niczego wpisywać, włożyłem kabelek i gotowe.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Witam ja też mam problem z połączeniem do netu.
Internet jest od Neostrady i mam Livebox'a.
Po prawej stronie są 2 kable Ethernetowe czerwony i żółty. Czerwony jest od Internetu na głównym komputerze a żółty od pozostałych urządzeń.
Otóż aby działał mi XBL muszę zamienić kable, czyli tam gdzie czerwony podłączyć żółty, a tam gdzie żółty podłączyć czerwony. i wtedy na głównym komputerze Internet nie działa.

Miesiąc temu miałem wymianę Livebox'a i w tym samym dniu działało, ale przez 2 dni i znowu przestało.
Zadzwoniłem do obsługi Neo i poradzili abym zamienił kable i od tatmej pory działa Live, lecz chodzi mi o to aby Internet działał na komputerze i Xbox'ie.

Proszę o pomocWesoły
Pozdrowienia.
więc planuje na alegro kupić xbox
http://allegro.pl/najtaniej-oryginalna-k...24941.html

tam dysk jest 4gb to jak kupię to będę mógł zagrać w fifa 11 czy jak kupię i będę miał w rękah to konsole to od razu trzeba dokupić dysk czy wystarczy na sam początek ten 4gb na fifa 11 ? no czy będę mógł zapisywać kariere ?
(20.02.2011, 13:23)~Anonim napisał(a): tam dysk jest 4gb to jak kupię to będę mógł zagrać w fifa 11 czy jak kupię i będę miał w rękah to konsole to od razu trzeba dokupić dysk czy wystarczy na sam początek ten 4gb na fifa 11 ? no czy będę mógł zapisywać kariere ?
Do saveów wystarczy.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne