Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Oddanie telefonu na gwarancję

Oddanie telefonu na gwarancję
Wysypał mi się system w SGS3. Postanowiłem wysłać go na gwarancję i tu pojawia się pytanie do was. Lepiej wysłać go do sklepu czy bezpośrednio do oddziału Samsunga? Telefon kupiłem na allegro.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Oddanie telefonu na gwarancję
Jeżeli korzystasz z gwarancji to poczytaj jej warunki. Będziesz miał w nich napisane, gdzie powinieneś wysłać telefon. Bardzo prawdopodobne, że będzie to serwis Samsunga. Jeżeli korzystasz z niezgodności towaru z umową, to oczywiście zgłaszasz się z tym do sklepu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
dzwonisz do sklepu i mówisz co i jak i niech powiedzą Ci jaka jest procedura reklamacji, no chyba że sprzedawca allegro zamkną konto to wtedy tylko serwis Samsunga z kopią dowodu sprzedaży
astma to nie leczona alergia
kasiula - to co napisałaś jest bez sensu. Sprzedawca zawsze powie Ci to co jest dla niego najwygodniejsze, a niekoniecznie to co jest dla Ciebie najlepsze. W warunkach gwarancji masz napisane kto jest gwarantem i gdzie się zgłosić. Masz też napisane warunki gwarancji (nie zawsze korzystne). Jeżeli gwarantem jest producent, to sklepowi nic do tego. Jeżeli sprzęt jest nowy (do 2 lat od zakupu, a najlepiej przez pierwsze 6 miesięcy) to często lepiej reklamować towar na niezgodność z umową, taką reklamację można złożyć tylko u sprzedawcy. Telefon do sprzedawcy zostawiłbym na koniec.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
oddanie telefonu sgs3 do gwarancji

Skocz do: