Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Odtwarzacz MP3 z mozliwoscia dodawania calych folderow z muzyka (150-200zł)

Odtwarzacz MP3 z mozliwoscia dodawania calych folderow z muzyka (150-200zł)
Witam.

Chcialbym kupic odtwarzacz ktory mialby dodawania calych folderow z poszczegolna muzyka, ale zeby ich nie mieszal. Teraz mam iPoda, ale muzyka dodawana przez iTunes jest wymieszana w pamieci odtwarzacza co wymusza na mnie tworzenie playlist co jest uporczywe - zwlaszcza gdy dodaje kilka roznych artystow, ktorych iPod nie rozpoznaje.
Mam bogata kolekcje utworow ktore nigdy nie ukazaly sie na CD (a wylacznie na plytach winylowych), a o artystach malo kto slyszal, bo nie przebili sie na globalna scene. Wszystkie pliki mam odpowiednio skatalogowane, np. folder ROCK a w nim zespol X1 a pod nim X2 i X3 itd. 
Zalezy mi wiec na odtwarzaczu ktory rozpoznawalby te foldery tak jak ma to miejsce na komputerze - lista, po wlaczeniu danego utworu z wybranego folderu wszystkie piosenki z owego folderu bylyby odtwarzane chronologicznie. 

Do przekazania mam 150-200zł. Odtwarzacz moze byc uzywany, ale w zadbanym stanie. Preferowana bardzo dobra jakosc dzwieku. 

Co mozecie polecic? Moim ostatnim godnym polecania odtwarzaczem byl iPod Nano 2 generacji ktory posiadal wyzej wspominana mozliwosc odtwarzania piosenek z wybranego folderu, wyzsze modele niestety nie posiadaja takiej funkcji (obecnie mam Nano 3G i tu jest lipa...).
"Problem z cytatami w Internecie jest taki, że każdy wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln.

CPU: Intel Pentium Dual-Core G3220 Haswell (3.0Ghz) LGA 1150 || RAM: GoodRam DRR3 1333Mhz CL9 8GB (x2 4GB) ||  MOBO: ASRock H81M-ITX - Intel H81 - Mini-ITX - Socket 1150 || HDD: Seagate Barracuda ST1000DM03 1TB 64MB Cache SATA III || PSU: Chieftec SFX-450BS 450W SFX || GPU: Intel® HD Graphics  Szczerbol || Case: FSP/Fortron TIB01
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Odtwarzacz MP3 z mozliwoscia dodawania calych folderow z muzyka (150-200zł)
Ja posiadam taki :

http://www.ceneo.pl/28218794

Jestem z niego zadowolony . Mały poręczny długo trzyma na baterii . Jakość dźwięku ( na słuchawkach innych niż "stockowe " dla mnie bardziej niż zadowalająca w tej cenie .

Odtwarzacz posiada odtwarzanie folderów posiada też gniazdo na kartę microsd . Karta i folder na niej są widziane oddzielnie od pamięci wewnętrznej .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne