Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Odtwarzacze Blu-ray z funkcjami sieciowymi

Odtwarzacze Blu-ray z funkcjami sieciowymi
Firma Panasonic, wprowadziła do sprzedaży w Polsce nowe modele odtwarzaczy Blu-ray - DMP-BD85 oraz DMP-BD45.
Czytaj więcej o "Odtwarzacze Blu-ray z funkcjami sieciowymi"...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Odtwarzacze Blu-ray z funkcjami sieciowymi
Witam!

Ciekaw jestem, ile osób używa Blu-ray (mowa o stacjonarnych, a nie komputerowych) skoro to wcale tanie nie jest
- i kiedy firmy typu "Panasonic", "Sony", czy "LG" zaczną produkować stacjonarne nagrywarki Blu-ray (tak, jak to teraz jest w przypadku DVD)?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(09.03.2010, 14:12)~Anonim napisał(a): Witam!

Ciekaw jestem, ile osób używa Blu-ray (mowa o stacjonarnych, a nie komputerowych) skoro to wcale tanie nie jest
- i kiedy firmy typu "Panasonic", "Sony", czy "LG" zaczną produkować stacjonarne nagrywarki Blu-ray (tak, jak to teraz jest w przypadku DVD)?

Ja używam i uwazam że nie ma lepszego formatu dla video
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(09.03.2010, 14:12)~Anonim napisał(a): Witam!

http://www.idg.pl/news/163960/Panasonic....z.HDD.html
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: mozilla
RzeczywiścieWesoły. "Panasoniki" już są.
Jeszcze tylko "Sony" i "LG" pozostaje w tyle - jeśli chodzi o stacjonarne nagrywarki Blu-raySmutny.

Swoją drogą... Na razie dość drogie te nagrywarki.
Cenami podobne do pierwszych stacjonarnych nagrywarek DVD z dyskiem twardym (prawie 7000 zł za najdroższy model).

Mam nadzieję, że czas sprawi, że potaniejąWesoły.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne