Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows"- Brak możliwości uruchomienia systemu

"Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows"- Brak możliwości uruchomienia systemu
Witam! Wraz z dniem wczorajszym podczas uruchamiania komputera (win7 x64) wyświetla się okienko "Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows" i mam do wyboru dwie opcje:
-Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiana (zalecane)
-Uruchom system Windows normalnie

Otóż problem tkwi w tym, że niezależnie, którą z nich wybiorę uruchomi się narzędzie do naprawy systemu windows i po załadowaniu plików naprawa nie powodzi się, a komputer się wyłącza i tak w kółko. Szukałem wątków z podobnymi problemami i jedyne rozwiązanie, które w moim przypadku jest możliwe polegało na uruchomieniu trybu awaryjnego, z tym, że wciskanie F8 przy uruchomieniu systemu nie działa. Niestety nie posiadam płytki z Windowsem, ponieważ przy zakupie był on zainstalowany, także nie mam za dużego pola do działania. Próbowałem również odpiąć zbędne urządzenia, zostawiając myszkę i klawiaturę, ale to niestety nie pomogło, także wątpię, aby problem tkwił, w którymś z zewnętrznych urządzeń. Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie mi w stanie pomóc, z góry dziękuję Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: "Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows"- Brak możliwości uruchomienia systemu
Czy jest podany kod błędu / plik(.sys) ?
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: "Odzyskiwanie po błędzie systemu Windows"- Brak możliwości uruchomienia systemu
Nie, teraz po prostu pojawia się blue screen, który znika po ułamku sekundy, a w przypadku nowej instalacji systemu, jak jest etap "rozpakowywanie pliku systemu windows" monitor się wyłącza, natomiast na karcie graficznej pojawia się czerwona dioda. Dodatkowo gdy podejmuję próbę podpięcia dysku jako zewnętrzny pojawia się komunikat, że dysk należy sformatować, niestety ta opcja nie wchodzi w grę. Może wie ktoś co zrobić jeszcze ? Próba "Napraw System" i "uaktualnij" również nie pomagają
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Cytat:teraz po prostu pojawia się blue screen, który znika po ułamku sekundy, a w przypadku nowej instalacji systemu, jak jest etap (...)
To może napisz czy chcesz naprawiać system / instalować nowy / jedno i drugie / ani jedno, ani drugie / ... ?
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Przepraszam, niedokładnie się określiłem. Chodziło mi, żeby zainstalować nową instalację bez formatowania partycji. Próbowałem wielu prób od tamtego momentu; przy instalacji systemu Windows 7 jak jest etap "rozpakowywanie plików", dochodzi proces maksymalnie do 86% przy czym ekran "wywala" i na karcie graficznej zaczyna się świecić czerwona dioda o czym już wcześniej wspominałem. Doszedłem do wniosku, żeby spróbować zainstalować starszego Windowsa, jakim jest XP, tak więc zrobiłem i podobnie jak przy Windowsie 7 na pewnym etapie dzieje się dokładnie to samo, a konkretnie przy "sprawdzaniu dysku D (13%)". Na tym komputerze zbieram dane od kilku lat i na większość z tych rzeczy nie posiadam kopii zapasowej, także jestem w ciężkiej sytuacji.

Z tego czego dowiedziałem się od znajomych, co się znają się trochę więcej ode mnie mówią, że wszystkie dane, nawet po całkowitym formacie idzie odzyskać, natomiast mi się do końca w to nie chce wierzyć, także bardzo bym prosił o udzielenie informacji odnośnie całego procesu przywracania danych, czy jest bezpieczny, czy wszystkie pliki idzie odzyskać+ czy jest możliwość skorzystania z jakiś niedrogich usług informatycznych, w kierunku odzyskania zawartości dysku? Bo gdy padł mi zewnętrzny dysk zawierający kopie zapasowe tego dysku dowiedziałem się, że jedynym sposobem na odzyskanie danych z dysku jest recover danych, którego koszty są gigantyczne. Mam nadzieję, że pomoże mi ktoś rzucić trochę światła na tą całą sprawę, dziękuję
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
odzyskiwanie po błędzie systemu windowsodzyskiwanie po błędzie systemu windows 7odzyskiwanie po bledzie systemu windows odzyskiwanie po bledzie windows nie da sie nic innego zrobic komputer stacjonarnyodzyskiwanie danych po błędzie systemu windows dell inspironodzyskiwanie po błędzie systemu windows 7 dellodzyskiwanie po blędzie systemu windows,odzyskiwanie po błędzie systemu windows niechce sie uruchomic normalnieodzyskiwanie systemu po błędzie windowsjak uruchomić system windows 7 po bledzie