Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Omega freestyle fh8999 - zna ktoś specyfikacje techniczną ?

Big Grin  Omega freestyle fh8999 - zna ktoś specyfikacje techniczną ?
Omega freestyle fh8999 ogólnie wszystko niby fajnie z nimi fajny wygląd i
Cytat:- bezprzewodowe odtwarzanie muzyki dzięki technologii Bluetooth,
- wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów przez telefon komórkowy, komunikatory internetowe itp.,
- dołączony kabel umożliwia "tradycyjne" połączenie słuchawek do odtwarzacza, komputera itp.
- czytnik kart pamięci microSD
- wbudowane radio FM
- wbudowany mikrofon - specjalny układ głośników zapewnia wysokiej jakości dźwięk 3D
- technologia bass boost dla lepszego odwzorowania niskich tonów
- wysokiej jakości elastyczny materiał z którego wykonane są słuchawki
cytat z http://www.sklep.platinet.pl/FREESTYLE-M...2429).aspx

Ale nigdzie nie mogę znaleźć jakieś precyzyjnej specyfikacji takiej jak np na ceneo czyli
Cytat:Charakterystyka
Pasmo przenoszenia min. [Hz]
Pasmo przenoszenia max. [Hz]
Czułość [dB/mW]
Impedancja [ohm]

Jak ktoś znajdzie to proszę żeby tu podał specyfikacje techniczną tych słuchawek.
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Omega freestyle fh8999 - zna ktoś specyfikacje techniczną ?
http://www.omega-computer.eu/en/freestyl...--376.html
sądząc po stronie producenta to raczej słuchawki kiepskie. Tyle że z bt i sd nie oczekiwał bym jakiejś super jakości.
szukaj może po foto na plechach pudełka może coś być.
być może że dźwięk nie będzie tak dziadowy jak z tych najtańszych.
[Obrazek: sygnatura.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Zdjęcia pudełka to mam tu http://www.sklep.platinet.pl/FREESTYLE-M...2429).aspx Język. Aha czyli loteria raczej.
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
tył pudełka albo bok góra czy dół. Na froncie nie ma zazwyczaj nic oprócz jakichś rzeczy typu mega bass Język
Witajcie, ja kupiłem sobie słuchawki omega FH 8999 w Real'u w cenie promocyjnej za 60 zeta. Dźwięk wydobywający się z głośników, bo tak je można nazwać nie jest studyjny ale co można sobie obiecać za tak niską cenę. Ogólnie jest ok. bluetooth, jak i inne funkcje działają perfekt, nawet rozmowa przez telefon jest ok. słychać rozmówcę. Na akumulatorze słucham radia, już od 4 godzin i nie widzę aby się rozładował, sprawdzałem także czytnik micro sd jest dobrze choć kartę włożyłem 8 GB to dał radę odtwarzać utwory. ogólnie jestem zadowolony z zakupu z uwagi na tak niską cenę-promocyjną. Pozdrawiam wszystkich i oby w tym każdy z Was miał okazję na zakupy w promocji upatrzonego sprzętu. CześćWesołyJupi
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Tylko pytanie, czy nie lepiej wówczas kupić słuchawek przewodowych i cieszyć się niewątpliwie kilkukrotnie lepszą jakością wszystkiego.
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
dzięki za opinię, ciekawe czy mój TV by je obsłużył, bo czasem trzeba coś obejrzeć późno w nocy i nie budzić reszty domowników więc jakaś jakość nie jest potrzebna super, wystarczy żeby grały w odległości kilu metrów bez przeszkód typu ściana.
(13.09.2012, 17:30)szymon1051 napisał(a): Omega freestyle fh8999 ogólnie wszystko niby fajnie z nimi fajny wygląd i
Cytat:- bezprzewodowe odtwarzanie muzyki dzięki technologii Bluetooth,
- wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów przez telefon komórkowy, komunikatory internetowe itp.,
- dołączony kabel umożliwia "tradycyjne" połączenie słuchawek do odtwarzacza, komputera itp.
- czytnik kart pamięci microSD
- wbudowane radio FM
- wbudowany mikrofon - specjalny układ głośników zapewnia wysokiej jakości dźwięk 3D
- technologia bass boost dla lepszego odwzorowania niskich tonów
- wysokiej jakości elastyczny materiał z którego wykonane są słuchawki
cytat z http://www.sklep.platinet.pl/FREESTYLE-M...2429).aspx

Ale nigdzie nie mogę znaleźć jakieś precyzyjnej specyfikacji takiej jak np na ceneo czyli
Cytat:Charakterystyka
Pasmo przenoszenia min. [Hz]
Pasmo przenoszenia max. [Hz]
Czułość [dB/mW]
Impedancja [ohm]

Jak ktoś znajdzie to proszę żeby tu podał specyfikacje techniczną tych słuchawek.

Witaj, ja rozmontowałem słuchawkę omega fh 8999 i na tym głośniczku jest wymalowane 32ohm, pasmo przenoszenia 22-18.000 czułość ok. 102db/mW.
nie bałem się że utracę gwarancję, bo oddałem jest do Real'a gdzie wymieniłem sobie na nowe. Obsługa nic nie sprawdzała, równie dobrze mogłem oddać samą obudowę i byłoby ok. Ale wiadomo nie jestem świnią. Na jednym ładowaniu przy włączonym radiu odtwarzało ok. 10 godzin-w tym część czasu przez bluetooth ok. 1 godz. W nocy podłączyłem ładowarkę i przez całą noc zostawiłem pod napięciem i rano migała dioda na niebiesko (chyba informuje o zakończonym ładowaniu). Ogólnie jest w porządku, dźwięk nie jest studyjny a kupiłem drugie słuchawki na kablu w Carrefour za 19.99 (również w promocji poprzednia cena 25.99) i dźwięk jaki się z nich wydobywa jest super, bas jak i soprany wyważone. słuchawki z mikrofonem na kablu. Jak będę miał trochę więcej czasu tu wymienię głośniczki w słuchawkach aby sprawdzić czy wszystko będzie ok.

(18.01.2014, 16:57)mati_94_000 napisał(a): dzięki za opinię, ciekawe czy mój TV by je obsłużył, bo czasem trzeba coś obejrzeć późno w nocy i nie budzić reszty domowników więc jakaś jakość nie jest potrzebna super, wystarczy żeby grały w odległości kilu metrów bez przeszkód typu ściana.
Witaj, odnośnie Twojego postu napiszę Ci moje spostrzeżenia. Posiadam słuchawki fh 8999 i próbowałem sprawdzić czy będzie słyszalny dźwięk z telewizora za pomocą innych słuchawek bezprzewodowych (Esperanza) to takie duże nagłowne słuchawki przesyłające dźwięk przez fale radiowe. I ku mojemu zdziwieniu działa jak na jednych, tak i na tych fh8999, zasięg ok. 10 metrów w mieszkaniu w bloku, łaziłem po całym mieszkaniu aż mnie żona opieprzyła że kręcę się po chałupie. Trochę słabł zasięg np. za ścianami ale po przekręceniu głowy w lewo lub w prawo było wszystko słychać. Jak masz w pobliżu sklep Real odwiedź go może i u Ciebie jest ten zestaw w cenie promocyjnej, ja mieszkam w Lublinie, pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Dzięki za info. Poszukam reala gdzieś w warszawie niedaleko centralnego bo jestem tam codziennie.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
fh8999słuchawki freestyle bluetooth opiniefh8999 sterownikiomega fh8999freestyle fh8999słuchawki fh8999słuchawki omega freestylefh8999 instrukcjafh8999 driveromega fh8999 opinie

Skocz do:

Wybrane wątki (Omega freestyle fh8999 - zna ktoś specyfikacje techniczną ?)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  słuchawka bluetooth do samochodu 200zł lgg2 0 1108 14.05.2019 21:21
Ostatni post: lgg2
  Nie działają słuchawki podłączone do tylniego panelu Siwy001 8 1388 12.05.2019 02:59
Ostatni post: Illidan
  Rozdzielacz dźwięku? Cailo 0 1247 27.04.2019 22:10
Ostatni post: Cailo
  Głośniki 5.1 do 450zł MRKRUS 1 1877 23.04.2019 09:13
Ostatni post: PCmaster0
Question Kompatybilność panelu Creative X-Fi Elite Pro z X-Fi Extreme Gamer Fatal1ty Pro Mathewusz 1 2295 23.04.2019 09:10
  Słuchawki do gier FPS nauszne z mikrofonem +/- 200 zł khfast1337 1 1460 23.04.2019 09:09
  Karta dźwiękowa do 350zł chyzy 7 1470 14.04.2019 06:38
Ostatni post: Squeazz
  Nie działa 5.1 i przedni panel Kubex25 2 1264 13.04.2019 10:26
Ostatni post: Kubex25
  słuchawki bluetooth Lischu 0 1190 05.04.2019 18:09
Ostatni post: Lischu
  Problem z dźwiękiem w słuchawkach Marcyys 0 1201 29.03.2019 23:01
Ostatni post: Marcyys
  Cichy szum zamiast jakiegokolwiek dźwięku PrezesZbysiu 4 1729 11.03.2019 14:18
Ostatni post: PrezesZbysiu
  Dźwięk przez HDMI(ARC) z NVIDIA GT710 i Soundbarem marcineczek2109 0 1438 09.03.2019 02:10
Ostatni post: marcineczek2109
  Słuchawki USB do telefonu viralis 0 1237 28.02.2019 23:51
Ostatni post: viralis
  Superlux EVO Grają za cicho,co zrobić ? Xaime 28 9258 17.02.2019 05:02
Ostatni post: Romulus
  Nie dziala dzwięk na sluchawkach jak podpinam do komputera. Zaakieze 16 2378 08.02.2019 13:59
Ostatni post: Zaakieze