Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format

PC Format
Aktualnie jestem czytelnikiem Komputera Świat i pochodnych Eksperta i Niezbędnika od Września zostałem również czytelnikiem PC Format i uważam to pismo za lepsze od w/w bardziej mi odpowiada szata graficzna,dobór artykułów oraz opis proponowanych programów na płycie jak również porady dot.systemu. Cena dobra nie wygórowana liczne zachęty np.konkursy a trochę brak informacji dot.ogólnie wolnego oprogramowania reasumując od stycznia przechodzę na PC Format.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
RE: PC Format
Popieram Twoje argumenty. Też zdarza mi się kupić KŚ i denerwuje mnie troszkę, że w PCF i KŚ pojawiają się w zasadzie te same tematy artykułów - jednak PCF przedstawia je dużo bardziej profesjonalnie i wyczerpująco Duży uśmiech.
 System operacyjny: linux_kubuntu Przeglądarka: konqueror
RE: PC Format
~Anonim napisał(a):jednak PCF przedstawia je dużo bardziej profesjonalnie i wyczerpująco Duży uśmiech.
Przedstawie je tak, ponieważ ma więcej stron.
A policzcie, ile daje KŚ na miesiąc i za jaką cenę, a ile PCF.
Uwieżcie, ciekwe wyniki wychodzą. A te dwie płyty KŚ w ciągu miesiąca liczmy jako jedną, ponieważ jest jedna po 300-400 mega Język.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne