Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne

PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy ten program, który został dodany na specjalnej płycie tj. Emsisoft anti-malware 5.0 dobrze współpracuje z Kaspersky Internet Security 2010. Czy opłaca się go instalować? Proszę o poradyOczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne
Osobiście nie polecam tego programu. Mało nie rozwaliłem ekranu przy próbie zalogowania się, aby zdobyć licencję. Wyskakuje błąd: "Nie można się połączyć z serwerem. Proszę sprawdzić stan łącza lub ustawienia proxy i
spróbować ponownie." Myślałem, że to wina ich serwera i próbowałem kilka razy, jednak bezskutecznie. Wyłączyłem również zaporę, ale to też nie dało efektu. Podobny komunikat wyskakuje przy próbie aktualizacji programu. Czy ktoś ma podobny problem i wie jak go rozwiązać?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Jeśli masz KIS lepiej go nie instaluj. Jeśli chcesz, możesz usunąć swój program.
Na Eset smart security działa wszystko ok i bez problemu. Jedyne co to nie mogę dostać klucza. Zarejestrowałem się na podanej stronie i przyjeli moje zgłoszenie ale po ponad 24 h nie dostałem klucza, próbowałem kilka razy założyć konto (udane próby, wyskakiwał komunikat że niedługo przyjdzie At) ale nic to nie dało (odznaczyłem opcje wysyłania reklam itp.)
Ile czasu czekaliście na klucz?
Na czym masz pocztę?
Onet.
ja dostałem maila potwierdzającego rejestracje ale nie ma w tym mailu kodu licencji?
co jest?

P.S poczte mam na Windows Live
I kolejny raz próbowałem się zalogować i oto co mi wyszło :

"Please don't enter an AOL or Hotmail address. Often these email providers don't deliver emails from the Emsisoft servers because of a wrong configured spam protection.

The sender address of the registration email is automailAthttp://www.emsisoft.com and should be allowed in your spam filter."

Wychodzi na to że nie może być konto na onecie. A to dosyć dziwne bo onet spamu wysyła codziennie na kilogramy, to co im za problem kilka więcej wysłać.

Specjalnie konta tworzyć dla jednego programu nie ma sensu.

Szkoda że redakcja nie załatwi czytelnikom np. porządnego antywirusa na przynajmniej kilka miesięcy, od dłuższego czasu schodzi na psy.
Dostajemy sporo mail od czytelników dotyczących problemu z instalacją programu firmy Emsisoft - typowy problem to:

- nie przychodzi mail od firmy
faktycznie na niektóre serwery pocztowe jak np. Onet nie przychodzi, na inne przychodzi po około 15 sekundach. Jedyne wyjście to założyć na innym serwerze tymczasowa skrzynkę pocztową.

- w mailu od firmy nie ma kodu rejestracyjnego
Taki stan rzeczy jest przyczyną NIESTOSOWANIA się do procedury instalacyjnej opisanej w PC Formacie na stronie 44.

Podczas rejestracji pojawia sie obrazek:
[Obrazek: beztytuuasg.jpg]

NIE WOLNO kilkac na przycisku Utwórz konto!!. Jak ktos tak zrobi to po prostu założy konto w serwisie firmy Emsisoft i dostanie wyłącznie maila z linkiem do aktywacji tego konta.

NALEŻY udać się na stronę www.emsisoft.com/promo/pcformat1008
i tam wykonywać czynności opisane w procedurze instalacyjnej (PC Format 8/2010 strona 44) - wówczas w mailu aktywacyjnym przychodzi także kod rejestracyjny programu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
KIS kupuę co roku już ponad 5 lat. Zawsze miałem różne wersje Anti Malware. Ostatnio wersję 5 tylko bez strażnika bezpłatną. Ten program nie wchodzi w żadną kolizję z KIS. Wręcz odwrotnie wspólpracuje. Skanowałem komputer raz lub 2 razy w tygodniu. Za każdym razem znajdował 5 do 9 podejrzanych plików malware o dużym zagrożeniu. KIS tych plików nie wykrywał.
Obecnie mam KIS 2009 i zainstalowałem Anti Malware. Jest to program ze strażnikiem, który stale czuwa. Aktualizacje są automatyczne. Mam licencję na 365 dni. Po skończeniu tej licencji zakupię ten program.
Obecny ten darmowy program jest super. Z nim można fruwać w internecie i wszystko wyłapie. Pojawia się na parę sekund okienko na dole po prawej informujące o zatrzymaniu szkodliwego hosta. KIS wyłapuje doskonale wirusy. Malware przepuszcza.
(07.07.2010, 15:20)~Anonim napisał(a): Jeśli masz KIS lepiej go nie instaluj. Jeśli chcesz, możesz usunąć swój program.

Nieprawda!!!!! Ten program doskonale współpracuje z KIS. KIS wyłapuje wirusy, przepuszcza malware. które wyłapuje Anti-Malware. Doskonały program. Najlepszy. Lepszego nie ma nawet za grube pieniądze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy program anty malware czuwa