Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 10/2008

RE: PC Format 10/2008
Było, było, wszystko było!! I dlatego go już nie kupuję, mimo, że kupowałem go nie ustanie przez 3 lata nie przegapiłem ani jednego numeru. Programy się powtarzają, jedynie co to nowsza wersja (numerek) a co to teraz za problem, ze neta ściągnąć jakiś darmowy program co zajmuję góra 10 Mb. Do tego jeszcze dajecie właśnie o tak małej wielkości. Artykuły, były i będą ciągle takie same. Jedynie co to nowsze wersję programu dajecie, czyli tzw. aktualizacje, a opisy tylko nowych modeli podzespołów, lub powtarzacie te same artykuły w zmienionej formie. Jedyne różnice jakie są to: zamieniająca w tym miesięczniku, okładka czasopisma jak i wygląd płyty, wersję programów, i pierwszy strony: aktualności i ostatnie, technologia, listy od czytelników i Reset. A reszta była już parę, razy. I dlatego nie kupuję i nie nabijam kasy na darmo wam. Za coś co było już po 5 razy. Wasz poziom bardzo się obniżył. Ile można pisać o tym samym. Testów z waszej strony rzetelnych i wnikliwych brak. A do tego nie które programy co dajecie z płytą nie da się zainstalować.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Tak, wszystko juz było. Następnym razem jak przeczytam zapowiedź nowego numeru i nic mnie w nim nie zainteresuje to go po prostu nie kupię :-S
 Przeglądarka: opera
A ja uważam, że ten numer jest całkiem niezły, choć nie umiem tego udowodnić...

Myślę, że 8/10 to dobra ocena...

Pozdrawiam!
Ja po dokładnym zapoznaniu się z tym numerem uważam jak wcześniej pisałem, że jest bardzo słaby... niestety Oczy
Właściwie jedyne co mnie zainteresowało to aktualności Język i ostatnie 3 tematy w dziale Technologie. Co myślę, jest stosunkowo zbyt mało. A test numeru "Wszechstronne pecety" to jak już ktoś to ujął aka komputery z pierdonki.
Nuda niestetyKwaśny
Popieram opinie Dawidsab a co do oceny pisma to 8/10 Szczerbol
Według mnie jeden ze słabszych numerów PCFormat. Nie mogę zrozumieć po co w pisma o sprzęcie ładuje się gry komputerowe. Odnoszę wrażenie , że nie było czym zapełnić CD i ktoś wpadł na genialny pomysł by były to gry. W zagorzałych graczach gry te nie wzbudzą zainteresowania (większość z z tych gier ma grafikę, która "nie powala na kolana", a przecież nie po to wymieniają kartę graficzną co 3 miesiące!) . Co do powtarzających się tematów to nie mam nic przeciwko jeżeli są zawarte w nich nowe wiadomości. Gry to jeden (ale nie jedyny) z powodów niskiej oceny PC Formatu 10/2008 - [4/10]
.............................................................................................

"Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata. Człowiek nierozsądny usiłuje dostosować świat do siebie. Dlatego wielki postęp dokonuje się dzięki ludziom nierozsądnym".
(— George Bernard Shaw )
Jak bym chciał gry, bym kupił Chipa, CD Action, lub coś z tego typów gazet, gdzie gry są o niebo lepsze i ciekawsze.
To co dostrzegłem na pierwszy rzut, to nieco zmieniona okładka, ale według mnie gorsza od poprzedniej. Temat numeru nie za szczególny, a już tytuł "Zastosuj nowe funkcje Windows" jest nieco na wyrost. Aż tak wiele nowości to on nie wnosi. Ponadto niepotrzebny był test komputerów stacjonarnych i 63 marne gry. Według mnie jest to tylko zbędne zajmowanie miejsca. Można dać ok. 5 gier raz na jakiś czas i wszyscy byliby zadowoleni. Natomiast podobały mi się artykuły o programach dla uczniów, wine 1.0, podłączaniu głośników, kupnie kina domowego, cały dział telekomunikacja i technologie. Ogólnie numer średni. Liczyłem na coś lepszego.
Te gry to masakra nie mieli co włożyć do tej płyty Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jakie sa gry na pc format 10/2008