Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 11/2007

RE: PC Format 11/2007
Według mnie więcej mogłoby być o programach (35% więcej , PowerPoint, Word, Excel itp.)

Moja ocena PC Format:

11/10Brawa
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
~Anonim napisał(a):Test programów do odtwarzania wideo to porażka, brakuje wielu o wiele lepszych programów np. Subedit w tej całej klasyfikacji ? reszta bez zastrzerzeń ogólnych Krzywy
W zupełności zgadzam się z moim przedmówcą. Kupuje każde wydanie PC Format i nie wypowiadam się na tematy, na których się nie znam. Ale tutaj ....
1. Brak Subedit oraz Bestplayer (tragedia).
2. Odtwarzacz VideoLAN VLC Media Player, podobno najlepszy. Totalnie błędna ocena.

Ad1. Autor testu napisał, że dla użytkownika najlepszy program to taki, który po zainstalowaniu będzie odtwarzał bez komplikacji i dodatkowych ustawień wiele formatów wraz z tekstem. Pomijając dodatkową instalacje kodeków te dwa programy są właśnie takie - proste, łatwe w obsłudze, intuicyjne.

Ad. 2. Używam Subedit i AllPlayer'a i posiadam zainstalowany zestaw kodeków, ale po przeczytaniu artykułu chciałem sprawdzić czym redakcja zachwyciła się w tym programie i nadal nie wiem. Fakt, że divx, xvid oraz mpeg poszły bez problemu, ale za to rmvb bez szans (mimo kodeka zainstalowanego w systemie). A gdzie np. możliwość rozjaśnienia obrazu. Mógłbym tak jeszcze długo.

Ja uważam że najlepszy zestaw to AllPlayer i Subedit, dokładnie w tej kolejności (zdanie prywatne nie poparte, żadnymi badaniami, tylko doświadczeniem Język)
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Witam!

Tak jak już pisałem - niedawno stałem się posiadaczem najnowszej (orginalnej) wersji pakietu "Microsoft Office 2007 - dla użytkowników domowych" i w związku z tym postanowiłem wypróbować porady zamieszczone właśnie w wydaniu 11/2007, w artykule - "Podpowiedzi do gry w Dużego Lotka" (wyd. 11/2007 - str. 86).
I jak na początek nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów, bo miałem tylko 2 trafione (a za 2 trafione liczby nic nie płacą). Ale nie poddaję się i zamierzam dalej stosować tę metodę wybierania liczb. Może w końcu się udaZęby.

Pozdrawiam.

P.S. I chciałem podziękować Redakcji za tak trafiony artykuł, jakim niewątpliwie jest (przynajmniej dla mnie) - "Podpowiedzi do gry w Dużego Lotka".

I na koniec - chciałem życzyć Redakcji "PC - Format`u" więcej takich ciekawych pomysłów na artykułyWesoły.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne