Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 11/2008

RE: PC Format 11/2008
Po przeczytaniu stwierdzam, że numer nie jest tak dobry jak mi się wydawało.

Temat o O/C całkiem wporządku, ale test kart graficznych nie spodobał mi się zabardzo.

Ogólnie reszta w porządku

Ocena po przeczytaniu : 4/5
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: safari
Na upartego można znaleźć w nim kilka dobrych smaczków... powtarzam kilka. Test kart graficznych jakoś tak biednie, myślałem że lepiej bedzie. Ocena 6/10
 Przeglądarka: opera
Witam!

Chciałbym jeszcze dodać, że bardzo mnie zaciekawił artykuł pt. "Zanim strony zaszeleszczą (Jak pracuje nowoczesna drukarnia)".

Prawdę mówiąc - nawet nie wyobrażałem sobie faktu, iż w takiej drukarni, to zarówno zużycie papieru, jak i farby jest liczone w tonachZdziwko.

A już napewno się nie spodziewałem, że mogą być jakiekolwiek odrzuty naszego ulubionego pisemka, które potem wędrują na makulaturęSmutny.

Ale opis tego całego procesu produkcyjnego (str. 118 , 119) może być doskonałym wyjaśnieniem, dlaczego czasem mają miejsce takie opóźnienia w ukazaniu się czasopisma w sprzedaży - z jakim mieliśmy okazję zetknąć się około miesiąca wstecz (czyli we wrześniu).
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Do artykułu "Legalna muzyka"

Może mi ktoś obeznany w temacie wytłumaczyć jak to możliwe, że taki serwis, jak Grooveshark, jest całkowicie legalny i można zupełnie za darmo, bez wnoszenia opłat dla wykonawców i wytwórni muzycznych, wysłuchiwać utworów, które ktoś akurat udostępnia. Czy to coś w rodzaju użytku dozwolonego?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Zapewne 80% Czytelików nie zwraca na to uwagi, ale ja owszem. Myślałem, że okładka ostatniego numeru to był jednorazowy wybryk, bo była wręcz straszna. Grafik chyba przysnął. Ale tu jest tak samo! Nie ma żadnego elementu, na którym można zawiesić oko (jak np. w którymś numerów z 2006 roku z bolidem Formuły 1 i logiem PCF), same, jednolite kolory. Mam nadzieję, że następne okładki będą lepsze.

Co do treści - spodobał mi się test GFX i poradnik kupna laptopów. Także sprzedaż zdjęć była bardzo interesujący, bo mooja siostra ma kilka znakomitych zdjęć z Włoch, w tym piękne ujęcie papieża Benedykta XVI i świetne krajobrazy. Może ją to zainteresuje :D

Można było trochę szerzej opisać montowanie dysków w Ubuntu, np. automatyczne montowanie przy starcie.

Ogólna ocena to 7/10

P.S. Gratuluję Dawid 3 wygranych w 2 konkursach Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(07.10.2008, 11:15)~Anonim napisał(a): A już napewno się nie spodziewałem, że mogą być jakiekolwiek odrzuty naszego ulubionego pisemka, które potem wędrują na makulaturęSmutny.
Ehh... Co w tym smutnego Oczy Coś zawsze nie wyjdzie, chwila nie uwagi pracowników, i już - gazeta na makulaturę, nic w tym dziwnego Szczerbol
BTW. Po całkowitym przeczytaniu numeru, z przykrością stwierdzam że, mogłem kupić CDA zamiast PCF Szczerbol
Witam!

(07.10.2008, 14:20)Tuptuś napisał(a): [...]

P.S. Gratuluję Dawid 3 wygranych w 2 konkursach Szczerbol

Dziękuję! Bardzo mi miłoWesoły.

(07.10.2008, 16:00)~Anonim napisał(a): Ehh... Co w tym smutnego Oczy Coś zawsze nie wyjdzie, chwila nie uwagi pracowników, i już - gazeta na makulaturę, nic w tym dziwnego Szczerbol
[...]

Jak to, "co w tym smutnego"?

Ano - chociażby to, że - gdyby nie korygowanie błędów, to wszystko toczyłoby się z pewnością dużo szybciej.

I napewno nie miałyby miejsca takie "czasowe poślizgi" - jak w zeszłym miesiącu.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
A moim zdaniem jest to jeden z lepszych numerów. Wiele ciekawych artykułów i jest na czym oko zawiesić...

Raczej nie znalazłem błędów...

No i oczekuję z niecierpliwością nowego numeru :D
Nic, tylko pozostaje czekać na 100 numer PCF ! a w nim : - 60 produktów do testu, 100 najlepszych dodatków do Windows XP itp.
Szczerze mówąc nie miałem zamiaru kupować aktualnego numeru PCF, ale po waszych opiniach (szczególnie dawidsab'a o "drukuj wszędzie") Juto po szkole wybiore się do kiosku Wesoły

Ocenka będzie jak przeczytam...
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: safari
Programy: Polecane / Nowe / Inne