Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 11/2008

RE: PC Format 11/2008
Mogę się doczepić jedynie małego błędu. Otóż w wstępie, Pani redaktor piszę, że
Cytat:[...]
My zwykły, redakcyjny i dość leciwy komputer bez trudu przyspieszyliśmy o 20%.
Teraz proszę zwrócić uwagę ma stronę 42 i ramkę "Info" pt. "Tak podkręcała redakcja PC Formatu" i zieloną strzałkę. Widnieje na niej wartość 121% wydajności Wesoły, a w ramce można przeczytać, że ogólnie komputer zyskał 21% wydajności.
Wiem, że to jest drobny błąd, ale jednak czytającego laika można wprowadzić w zakłopotanie.

Co do testu kart graficznych - jest bardzo dobry. Brakowały mi jedynie wytłumaczenie różnic między różnymi typami pamięci RAM kart (DDR2, DDR3, DDR5 itd.). Na przykład potencjalny klient nieobeznany w temacie będzie miał do wyboru karty z tym samym chipsetem (załózmy 8600GT), ale z różnymi pamięciami:
- 8600GT DDR2 1024MB
- 8600GT DDR3 256MB
I wiadomo, że wybierze wersję 1024MB mimo, że w rzeciwistości jest ona sporo wolniejsza od wersji 256MB. W artykule jest coś o tym wspomniane, ale nie do końca wytłumaczone dlaczego tak się dzieje.

Z ciekawością przeczytałem o procesie drukowania PC Formata. Szczerze mówiąc nie zdawałem sobie sprawy jaki skomplikowany proces występuję od czasu rozpoczęcia pisania artykułów do trafienia pisma w moje ręce.
Ogólnie pismo mi się podoba i od jakiegoś czasu kupuję je regularnie.
Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
LOL
notka o "hakerach" z NK była super Hahaha
po pierwsze, oni nie złamali żadnych zabezpieczeń, to był prosty skrypt wysyłający dane, więc to nie są hakerzy oraz skoro nie złamali zabezpieczeń to także nie był atak

po drugie to, że onet.pl, wp.pl i inne tego typu piszą o tych 60mln to ok ale PCF?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: mozilla
nic ciekawego... Oczy
Internet Security firmy "krzak"
lepiej daliby ESET (ostatnio nigdzie go nie ma - w żadnym piśmie)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(16.10.2008, 21:24)~Anonim napisał(a): Internet Security firmy "krzak"
pctools to "krzak"?
produkty pctools cechują się tym, że działają w miarę dobrze ale potrzebują chyba. komputerów NASA Diabelek , Jak kiedyś zapomniałem Spyware Doctor wyłączyć to komputer uruchamiał się ze 2 min dłużej oraz ciął jak głupi

(16.10.2008, 21:24)~Anonim napisał(a): lepiej daliby ESET (ostatnio nigdzie go nie ma - w żadnym piśmie)
Internet Security 2009 kosztuje 50 euro na rok(na trzy komputery), przy kursie 3,55 to daje ok. 177zł

A ESET SS kosztuje prawie dwieście złotych(licencja na jeden komputer, na trzy to koszt ok. 530zł

Rozumiesz dlaczego produktów ESET nie dodają do pism?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: mozilla
Dziwny ten artykuł pt: "Wielkie pakowanie". Jednym z opisywanych programów jest ZipGenius Suite Edition. Piszecie o nim we wstępie: "ZipGenius to połączenie prostoty obsługi oraz funkcjonalności [...]". Chwilę później mamy instrukcję jak spolszczyć program, jedyne co musimy zrobić to ręczne kopiowanie pliku językowego, zmiana nazw plików itp. Jednym słowem coś czego na pewno nie można nazwać funkcjonalnym ani prostym (dla początkujących użytkowników). Po co opisujecie takie programy podczas gdy jest cala masa innych - lepszych? Chociażby darmowy 7-Zip.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
ZXUser - skończyły się pomysły na prawdziwe artykuły tak jak już mówiłem... Chyba skończę z PC Formatem i przerzucę się na NEXTa...
Witam,
Odnalazłem błąd w PC Formacie 11/2008. A mianowicie na okładce na samym dole jest napisane Radzimy, jak wybrać notebook dla siebie i jest odnośnik do str. 94, tymczasem dany artykuł znajduje się na str. 98.

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Witam. Numer według mnie przeciętny. Bywały dużo lepsze.
Kupiłem go ze względu na program antywirusowy PC Tools oraz pozostałe pełne wersje programów.
Chociaż wiele artykułów przeczytałem ze sporym zainteresowaniemWesoły np:
"Auto czy manual?"
"Zanim strony zaszeleszczą" i parę innych.
Ale następny będzie zapewne interesujący:-) Pozdrawiam.
krótko mówiąc kolejny nr. PC Formatu udany kupuje już PC format od 3 lat i twierdze że jest najlepszy dlatego go kupuje co miesiąc Wesoły Oczko
Programy: Polecane / Nowe / Inne