Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 12/2008

RE: PC Format 12/2008
Dużo reklam, ponieważ 100 numer, i przewidzieli, że wiele osób będzie kupować ten numer, i postanowili na tym skorzystać, i będzie miał za to kasę, kto wie, może to się przełoży na lepsze numery ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(08.11.2008, 17:59)dreamwiever186 napisał(a): Dużo reklam, ponieważ 100 numer, i przewidzieli, że wiele osób będzie kupować ten numer, i postanowili na tym skorzystać, i będzie miał za to kasę, kto wie, może to się przełoży na lepsze numery ?
Wątpię.
Jeśli kolejny numer też okaże się taką klapą, przeżucę się na KŚKwaśny
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(08.11.2008, 18:01)~Anonim napisał(a):
(08.11.2008, 17:59)dreamwiever186 napisał(a): Dużo reklam, ponieważ 100 numer, i przewidzieli, że wiele osób będzie kupować ten numer, i postanowili na tym skorzystać, i będzie miał za to kasę, kto wie, może to się przełoży na lepsze numery ?
Wątpię.
Jeśli kolejny numer też okaże się taką klapą, przeżucę się na KŚKwaśny

Proszę bardzo, nikt Cię tutaj nie trzyma :D może przerzucisz się także na forum KS ??

Bardzo przepraszam za OT
AtPiotrek1992
Ja się tak zastanawiam czy ty jesteś w pełni rozwinięty umysłowo...

A co do tematu - kolejny PCFormat którego nie kupię. Same nudy. Dajcie coś więcej o Linuksie to wrócę do kupowania Język. Wiem, że ciężko znaleść temat którego nie było, ale wierzę w Redakcję (taki np. kurs GIMPa, bo Blendera był superWesoły).

Z tym KŚ to chyba żarty jakieś? Bo ich poziom spadł poniżej... PCFormatu :D.
Witam! Jestem tu obecny po raz pierwszy, chociaż Wasze pismo kupuję od ponad roku. Uważam je za jedno z dwóch najlepszych tego typu (drugie NEXT). Oczywiście nie wszystkie wątki interesują mnie jednakowo. Przy okazji: gratulacje w związku z 100-nym numerem pisma !
Mam jedną krytyczną uwagę dotyczącą numeru 12/2008. Chodzi mi o test porównawczy programów do nagrywania płyt.
Mam pytanie: jaki sens ma porównywanie pakietu multimedialnego, jakim jest NERO z programami przeznaczonymi typowo do wypalania płytek (plus ew. małe dodatki). To tak, jakby porównywać sprawność fizyczną i siłę dorosłego człowieka i dziecka. Gdyby we szystkich uwzględnionych przez Was parametrach, Nero dostawał 3 punkty i tak wygrałby.
Przeznaczeniem ALKOHOL'a 120% nie jest wypalanie płyt, a ich kopiowanie. Jego obecność w zestawieniu także nie ma sensu.
Zróbcie test porównawczy programów do kopiowania płyt. Ciekaw jestem jego wyników.
Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
PC Format praktycznie najlepsze czasopismo komputerowe w Polsce. W tym wydaniu duży niewypał to okładka. Trzeba zamienić kolejność tak aby klient mógł oderwać reklamę.

Mam kłopot z FlashGet s. 111. Napisaliście, że to wersja 2.1 w rzeczywistości jest 2.0 i na stronie producenta też tylko taka. Nigdzie nie mogę znaleźć ikony spolszczającej. Gdzie ją ukryliście ?
Test Plazma LCD bordzo kiepski tak naprawde nic nowego nienapisali czytałem to setki razy kilka lat temu zato zapomnieli ze Polska na euro 2012 Ma obowiazkowo nadawac programy cyfrowo!!
System to bedzie MPG 4 .I wiekszosc LCD w kraju sprzedawanych niema takiej mozliwosci co oznacza dodatkowy koszt kupna przystawki za oko 300-400zł z tego co wiem to obecnie jedynie sony chwali sie ze jego telewizory obsługuja MPG4.
I jak zwykle polacy obudza sie z reka w nocniku 2012 Wesoły
UKE podała ze sporym opóźnieniem (wzięli się do roboty?) "Wymagania dla odbiorników TV cyfrowej". Lekturę tego dokumentu polecam Redakcji i Autorom artykułu "LCD czy Plazma" i kolejnego w tym numerze na ten temat:

Wymagania dla odbiorników TV cyfrowej

2008-06-11

Minister Infrastruktury określi wymagania techniczne i eksploatacyje dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych.
W związku z licznymi pytaniami ze strony konsumentów Prezes UKE informuje, że w Ministerstwie Infrastruktury dobiegają końca prace nad rozporządzeniem w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych. Zgodnie z projektem tego rozporządzenia jako podstawowe wymagania przyjęto parametry odbiornika telewizji cyfrowej zdefiniowanego w ETSI TS 101 154 V.1.8.1:2007 jako „25 Hz H.264/AVC HDTV video, MPEG-2 Layer 2 and E-AC-3 audio,for a Baseline IRD able to decode up to 1920 x 1080 interlaced 25 Hz video pictures or 1280 x 720 progressive 50 Hz video pictures".
Projekt rozporządzenia był wstępnie konsultowany z nadawcami i odzwierciedla ich plany w kwestii parametrów nadawanego sygnału w systemie naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terestrial).
Wspomniany dokument stanowi ważną wskazówkę dla konsumentów, którzy przy zakupie telewizyjnego sprzętu odbiorczego powinni zwracać uwagę, czy dany odbiornik DVB-T lub telewizor ze zintegrowanym tunerem DVB-T jest w stanie poprawnie odtwarzać obraz jakości HD (wysokiej rozdzielczości) zakodowany zgodnie ze standardem MPEG-4 (H.264/AVC) oraz dźwięk wielokanałowy zakodowany zgodnie ze standardem dolby digital plus (E-AC-3).
Posiadacze telewizorów szerokoekranowych ze zintegrowanym dekoderem DVB-T/MPEG-2 wyposażonym w wejście do podłączenia modułów CI (Common Interface) oraz widzowie wykorzystujący odbiorniki DVB-T/MPEG-2 również posiadające slot CI, w celu umożliwienia odbioru programów zakodowanych w MPEG-4 mogą zakupić moduł transkodujący z MPEG-4 na MPEG-2.

Informacje na temat parametrów technicznych odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej dla Polski dostępne są również na stronie internetowej KIGEiT.

Link do całości: http://www.urtip.gov.pl/uke/index.jsp?pl...;page=text

W USA, rzekomo ogarniętym kryzysem DVB-T jest od lat, a w lutym 2009 wyłączają nadawanie analogowe.
No comment...
--
Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne