Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 12/2016

RE: PC Format 12/2016
wszystko sie zgadza tylko trzeba mieć komputer z napędem by najpierw odtworzyć płytę aby z niej zgrać, ja niestety nie posiadam innego poza tym acerem. Jak już pisałem w pierwszym skasowanym w innych czasopismach o tej tematyce tego problemu nie ma. Czy istnieje inna metoda poza tymi 2 wymienionymi ?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Jeżeli pytasz o możliwość pobrania płyty z sieci, to nie. Ja mimo braku napędu w komputerze mam pod ręką napęd podłączany przez USB, bo zawsze może się przydać.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Cool  RE: PC Format 12/2016
Jest jeszcze jedna metoda.
Wystarczy pobrać program z Internetu - ze stron typu "dobreprogramy.pl" czy "programosy.pl" lub nawet ze strony producenta programu, wpisać klucz do programu z "PC - Formatu" i... Voilà! Jęzor
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Dobra panowie - jest połowa sukcesu, bo wygrałem dysk SSD w konkursie (jutro idziemy na pocztę i wysyłamy płytkę), teraz trzymamy mocno kciuki za drugą połowę sukcesu, czyli laptop LenowoOczko

Natomiast będę potrzebował małej pomocy. Chodzi mi o te kody na kursy językowe.
Mam dwa numery pisma, czyli powinienem mieć dwa kody. Na stronie 19 jest napisane, że kody się nie kumulują, czyli najprawdopodobniej pozostanie mi założyć dwa konta na stronie muktikursu. Spoko.

Tylko teraz tak - gdzie są te kody? Czy to jest ten kod nadrukowany na płycie? Chyba nie?
Przejrzałem na szybko pismo z płytką i nigdzie (nawet na stronie 18 i 19) nie ma wzmianki gdzie są te kody? Zaraz muszę odejść od kompa i wrócę dopiero późnym wieczorem, także:
- mógłby mi ktoś łopatologicznie powiedzieć gdzie i jak znaleźć te kody? Płytkę postaram się wysłać jutro, nie wiem kiedy ona do mnie wróci, a kody te ponoć są ważne do 30 grudnia tego roku, także przed sylwestrem pasowałoby się zdecydować na jakieś kursy :S

Nie wiem, może z pośpiechu nie zauważyłem i coś przeczuwam, że pewno sprawa to "banał", ale jeśłi ktoś mógłby, to niech mi wytłumaczy gdzie schowane są te kody :S
Z góry dziękuję.
Jeżeli wszystko zawiedzie, należy przeczytać instrukcję obsługi. W wypadku kursu językowego z numeru 12/2016 znajduje się ona na stronie 19.
Programy: Polecane / Nowe / Inne