Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 4/2016

RE: PC Format 4/2016
(15.03.2016, 11:36)Rincewind napisał(a): Jakiś czas temu czytałem
Redaktorzy pisali, wszyscy czytali, a nikt nie widział. To jest dla mnie dziwne.

Oczywiście były infekcje, które rzeczywiście potrafiły wślizgnąć się do systemu przez pojedynczy klik w odnośnik i ja temu nie zaprzeczam. Luka w nieaktualizowanym flashu, javie czy acrobat readerze umożliwiała coś takiego, lecz było to baaardzo dawno temu- chyba ok. 2008r. Wszyscy wiemy, że przeglądarki nigdy nie pytały przy pobieraniu pdfa czy go zapisać czy otworzyć, lecz otwierały go bez pytania. Teraz przeglądarki mają swoje pluginy (przynajmniej FF. Co z resztą - nie wiem) i trochę inaczej to wygląda. Acrobat Readera w wersji 6.0 CE chyba też już nikt w systemie nie trzyma Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Czy ja wiem? Ostatnio znów pisano o takiej luce. Nie jest to dla mnie interesujący temat więc nie staram się nawet go zapamiętać ale czytałem to dwa - trzy dni temu.

Natomiast coraz więcej nawet znanych stron posiada zainfekowane reklamy.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Błędy opisane jako 'zdalne uruchomienie kodu' pojawiają się regularnie w patchach Microsoftu, Adobe, Oracle itd. Oczywiście, i ile wtyczkę Javy większość osób ma wyłączoną, to Flasha już nie, więc ryzyko istnieje. Do tego dochodzą tego typu błędy w produktach Microsoftu - np. Office, które również są niebezpieczne i zazwyczaj nie blokowane po stronie klienta. Do tego możemy dodać kolejne błędy typu zwiększenie uprawnień (kiedyś Microsoft nie uznawał ich nawet za ważne) i tragedia gotowa. Tak jak napisał Rincewind, co raz częściej takie infekcje powodują reklamy na bezpiecznych stronach. Wydaje mi się, że kiedyś nawet PC Format miał z tym problemy.
Z wykrywaniem luk zero- day bo tym tutaj jest mowa, antywirusy sobie nie radzą i nigdy nie radziły. W takim przypadku i tak były bezużyteczne.
Kod rejestracji Bitdefender nie działa....
Zapewniam Pana/Panią, że działa. Jeżeli ma Pan/Pani problemy proszę wysłać maila na adres reklamacjeAtpcformat.pl W mailu proszę dokładnie opisać problem (stwierdzenie "kod nie działa" nie jest opisaniem problemu) ze wskazaniem na którym kroku procedury instalacyjnej nastąpiło zacięcie. Proszę do maila załączyć zdjęcie płyty z czytelnym kodem oraz informację jaki kod się na niej Pana/Pani zdaniem znajduje. Proszę dołączyć także zrzuty ekranowe obrazujące problem.  
Proszę o podanie ostatecznego terminu ,,Rejestracji Bitdefender Internet Security 2016" albowiem korzystam aktualnie z Bitdefender Total Security 2016 i chciałbym wykorzystać maksymalnie pozostały mi czas -36 dni.Dziękuję z góry.
Bitdefendera można instalować do końca marca.
No i jeden dzień za późno...
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Proszę spróbować, Bitdefender zazwyczaj nie wyłącza strony rejestracyjnej zgodnie z terminem, często nawet przez 2 tygodnie po terminie da się jeszcze zarejestrować, choć to trochę taka loteria.
Programy: Polecane / Nowe / Inne