Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 5/2016

PC Format 5/2016
W kioskach od 4 kwietnia - nowy PC Format - 5/2016

[Obrazek: 0516_okl_dfct7pd6.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością: Tylko 6,99 zł!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Cool  RE: PC Format 5/2016
Witam!

Po gruntownym przeglądzie najnowszego numeru stwierdzam, iż (według mnie) najbardziej godne uwagi artykuły to:

- "Test laptopów dla graczy: Maszyna do gier" (str. 16 - 23)
- "Poprawianie i przekształcanie zdjęć: Domowy fotolab" (str. 40 - 45)
- "Tworzenie zabawnych animacji: Gadające głowy" (str. 46 - 49)
- "Ochrona komputera specjalnie dla czytelników PCF: Ochrona dla wymagających" (str. 50 - 51
- "Optymalizacja ustawień systemowych: Odświeżanie Windowsa" (str. 54 - 55)
- "Wypełnianie i wysyłanie deklaracji podatkowych: Niedopłata czy zwrot?" (str. 60)
- "Poprawianie zasięgu bezprzewodowego internetu: Tuning sieci Wi-Fi" (str. 62 - 63)
- "Windows 10 w praktyce: Kolorowo i bezpiecznie" (str. 64 - 65)
- "Testy pojedynczych produktów: RoboJet Duel - Samobieżny odkurzacz" (str. 73)

I mam przy okazji pytanie... Czy w Częstochowie też można skorzystać z promocji 30 zł. na przejazd taksówką zamówioną przez mytaxi? Oczy
Rozumiem, że to "mytaxi", to jakaś strona internetowa do zamawiania taksówek?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: PC Format 5/2016
(04.04.2016, 11:13)~Anonim napisał(a): I mam przy okazji pytanie... Czy w Częstochowie też można skorzystać z promocji 30 zł. na przejazd taksówką zamówioną przez mytaxi? Oczy
Rozumiem, że to "mytaxi", to jakaś strona internetowa do zamawiania taksówek?

Jak dobrze kojarzę to mytaxi ma zasięg tylko w Krakowie oraz Warszawie.
[Obrazek: BTBwtH5.jpg]
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Dzięki za odpowiedź Oczko .

Aczkolwiek, trochę to niesprawiedliwe.
Dlaczego? Ano dlatego, że "PC - Format" jest dystrybuowany (jak sądzę) na całą Polskę, a z promocji mogą skorzystać tylko mieszkańcy Krakowa i Warszawy, bo "mytaxi" ma zasięg tylko w tych dwóch miastach.
Przecież to jakiś absurd! Oczy 

Już nie wspomnę o dyskryminacji użytkowników "Windows Mobile", gdyż wg. tej strony usługa jest dostępna dla użytkowników "iOS", "Blackberry" i "Android".

Poza tym... Spodziewałem się, że skoro mowa o taksówce, to dzwonię na pierwszy lepszy numer taksówki (np. 361-61-61), wsiadam do taksówki, pokazuję kierowcy wycięty kupon i... Mam zniżkę.
A jeśli kurs kosztuje 30 zł., to z kuponem mam darmowy przejazd Zęby .

Ale to by było zbyt piękne, by mogło być prawdziwe.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Dawidzie, Ty zawsze masz jakieś wyimaginowane wymagania. Czemu niesprawiedliwe? Firma chce reklamy, daje kupon i tyle. A to, że świadczy usługi w 2 miastach, to nie jest wina PCF, więc nie rozumiem, czemu ma to być niesprawiedliwe. Ponadto dyskryminacja windows mobile, nikt się tym nie przejmuje, właściciel firmy najwyraźniej uznał, że nie opłaca mu się płacić, za stworzenie aplikacji na WM. Absurdem są Twoje wymagania.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Plus za kupon do mytaxi Wesoły
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Nie no, kupon MyTaxi pierwsza klasa.

Ja natomiast wypróbowałem też kod na darmowy hosting w tym całym cal24. Pomyślałem, że w sumie fajna sprawa do potestowania, a przecie nie tracę za wiele, bo i tak jest MyTaxi, programy i gazetka.

Dostęp do strony straciłem już następnego dnia. A cal odpisał mi dopiero po dwóch mailach i dwóch tygodniach :D Problem nadal nie został rozwiązany. No ale cóż... nie Wasza wina. Tak tylko piszę, że nie polecam.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne