Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 6/2013

RE: PC Format 6/2013
Konkurs Ashampoo został rozstrzygnięty, klucze rejestracyjne rozesłane.

A oto lista laureatów:

beata.iwicka
bol.zwol
am_adamowicz
baszfab
komando1011

Gratulujemy!
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Konkurs Acronis został rozstrzygnięty, klucze rejestracyjne rozesłane.

A oto lista laureatów:

arek.kubiszewski
zielned
rakow2
tokoniec
jacek.podgorski

Gratulujemy!
Sebastian Malinowski
Sad  RE: PC Format 6/2013
Szczerze mówiąc... Jestem zawiedzionyPłacze.
I mam wątpliwości odnośnie rzetelności przeprowadzania konkursów e-mail.
Wysyłałem maile na konkurs "Ashampoo Uninstaller" i "Acronis".
Wpisałem wszystko tak jak trzeba i na konkurs "Ashampoo" wysłałem wiadomość 11 maja równo z wybiciem godziny 11:00 przez zegar w systemie "Windows".

12 maja na konkurs "Acronis" również wysłałem maila równo z wybiciem godziny 12:00.
A jeszcze po tym jak się naczytałem jakie czytelnicy mają problemy z nabyciem numeru 06/2013 pomyślałem sobie - "mniej osób kupi - mam większe szanse".
Tymczasem, żeby w żadnym konkursie nie zakwalifikować się do pierwszej piątki?!Zdziwko

To jest coś podejrzane.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Tak Dawidzie, wszystko co nie idzie po Twojej myśli jest podejrzane. Każdy konkurs, w którym nie wygrywasz jest podejrzany i powinna być zwołana co najmniej komisja sejmowa do jego zbadania.
Dawidzie - nie jesteś sam, chętnych do wygrania każdego programu jest od kilkudziesięciu do kilkuset i piszę tylko o pierwszej fali odpowiedzi. W pierwszej minucie konkursu jest kilkadziesiąt odpowiedzi. Mail który przychodzi minutę po czasie, nie ma już żadnych szans, a walka idzie o ułamki sekund. Nagród jest tylko pięć, więc czasem jak się omsknie klawisz, to już może być za późno.
Proszę przestań knuć teorie spiskowe, tylko pogódź się z faktem, że nie zawsze możesz mieć szczęście. Czasem ktoś ma więcej szczęścia od Ciebie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
[Obrazek: 3b157d17b0c3ba8dm.png]

Gwoli ścisłości... Ja nie knuję żadnych teorii spiskowych.
Po prostu - wydawało mi się, że jak wyślę tuż po wybiciu odpowiedniej godziny, to nie ma siły - i wygrana gwarantowana.
A poza tym... Jeśli było kilkadziesiąt prawidłowych zgłoszeń, to może trzeba precyzyjniej sprawdzić (sekundy), które zgłoszenie doszło wcześniej.

W razie gdyby ktoś nie wierzył w punktualność wyjścia mojej wiadomości - załączam screen.

I może na przyszłość - skoro wygrywa tylko 5 pierwszych osób warto by pomyśleć o jakichś nagrodach pocieszenia dla tych, którzy nie załapali się do pierwszej piątki?Oczy
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
(13.05.2013, 14:05)~Anonim napisał(a): A poza tym... Jeśli było kilkadziesiąt prawidłowych zgłoszeń, to może trzeba precyzyjniej sprawdzić (sekundy), które zgłoszenie doszło wcześniej.

I to robi serwer pocztowy - ustawia maile precyzyjnie wg kolejności w jakiej do niego nadeszły - z dokładnością do milisekund

(13.05.2013, 14:05)~Anonim napisał(a): I może na przyszłość - skoro wygrywa tylko 5 pierwszych osób warto by pomyśleć o jakichś nagrodach pocieszenia dla tych, którzy nie załapali się do pierwszej piątki?

I dodatkowe nagrody pocieszenia dla tych, co nie załapali się na zwykłe nagrody pocieszenia? Świetny pomysł, ciekawe czemu ci z Lotto na taki nie wpadli.

a tak btw - w konkursie Acronisa Twoj mail Dawidzie był bodajże 25.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
No i co z tego, że wysłałeś równo o 11 czy 12. Ktoś był sprytniejszy i zrobił to szybciej. Do kogo masz o to pretensje?
Jak już pan Konderski wspomniał, w każdym konkursie bierze co najmniej kilkadziesiąt osób - każdy z nadzieją wygrania. Zauważ, że nikt oprócz Ciebie nie zgłasza żadnych zastrzeżeń co do wyboru laureatów. Po za tym, zrozum, że ideą każdego dowolnego konkursu jest właśnie to, że nie wszyscy wygrywają - robi to wąskie grono osób, które zostało uznane najlepszymi.
Co do ostatniego argumentu, nagrody pocieszenia? wtf? Wszędzie musisz wygrywać? Wszędzie musisz coś dostać za darmo? Zrozum, że nie można tak otrzymać wszystkiego.
Hoppa!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
dawidsab przy wysyłaniu maili jest wiele czynników, które wpływają na czas. Jeżeli wysyłasz z domu, to opóźnienie wprowadza program pocztowy, lub przeglądarka (zależy czego używasz do wysyłania). Dodatkowo, kolejne opóźnienie wprowadza serwer pocztowy. Nigdy nie wiadomo, kiedy dany mail zostanie wysłany, zależy to od natężenia ruchu i ustawień serwera pocztowego. Poza tym, niektóre serwery pocztowe mają wyższy priorytet niż inne, dlatego lepiej korzystać z tych bardziej zaufanych (kiedyś tak było z gmailem - był wyżej niż inne, jak jest teraz nie wiem).
Przeczytałem wczoraj wasze pismo , dla mnie przydatny okazał się artykuł kamer samochodowych którą zamierzam nabyć w niedalekim czasie. Zobaczymy co będzie ciekawego w piśmie 7/13.
[Obrazek: 30877.png]
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: ie
A te Action! i Fraps, skoro są trialami, jak długo działają?
No cześć. Diabelek Jestem tu nowy. Jupi
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
pc format 6/2013mytube 6.0 se opinie forumaab cooling nc35 pc formataab cooling nc35 recenzja pc formataab nc35 opinieteście 16 podstawek chłodzących przeprowadzonym przez redakcję pc formatnc35 pc formatnowy pc format 2013p c format 6-2013rpc format 2013 opinie