Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[PC] TES V Skyrim, problem z DLC Hearthfire

[PC] TES V Skyrim, problem z DLC Hearthfire
Witam.
Zainstalowałem DLC Hearthfire do Skyrima poprzez Nexus Mod Managera. Wygląda wszytko pięknie, wchodzę do gry, uruchamiam save'a. Akurat Przebywałem w Whiterun i chciałem wejść do wykupionego domu, Breezehome. Podczas ładowania domku, Skyrim crashuje. Dzieje się tak tylko w przypadku Breezehome. W Riften, Solitude i innych miastach wszystko śmiga jak powinno. Myślałem, że to konflikt z jakimś modem, może nawet z Dawnguardem (choć nie wydaje mi się by Bethesda pozwoliła sobie na konflikt między własnymi, na dodatek płatnymi, DLC...). Po paru testach wychodzi, że to błąd w Hearthfire.. Na Steam.comunity wiele osób miało podobny problem, proponowali instalację Unofficial Patcha, jednak to dalej nie rozwiązało problemu. Co można by zrobić, by wyzbyć się crashu Skyrima?

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: [PC] TES V Skyrim, problem z DLC Hearthfire
Jeszcze nie ma oficjalnej wersji Dawnguarda jak i Heartfire w Polsce ;p Masz oryginalną podstawę i dodatki?
Jaszq06 - Gamingowy kanał na luzie
Skyrim | Risen 2 | Dragon Age | Diablo 3
Poradniki | Audiologi

Jak by miał oryginalną to by miał po Polsku. A w ogóle co to za DLC jest?
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Otóż wyprowadzę Cię z błędu - żadne z DLC do Skyrim narazie nie jest ani spolonizowane, ani oficjalnie dostępne w polsce.
Poradniki | Audiologi

A kto mówił o DLC? Przeczytaj uważnie jego posta. Operuje angielskimi nazwami miejsc w grze. Ma grę po angielsku.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Mam podstawkę i Dawnguarda oryginalne, kupione w Anglii (wg mnie gier spalszczanych przez Cenegę większego sensu kupować nie ma - dodatki w PL wyjdą pół roku później, albo dopiero w Złotej Edycji/GOTY), a Hearthfire od kumpla, który tam nadal mieszka, kupił na Steamie i mi wysłał pliki.
Ale wróćmy do mojego pytania, czy może jakieś pomysły Wam świtają jak można się pozbyć tej niedogodności? Poszperałem w Internecie i w polskiej wersji Breezehome, z którym mam problem to "Wietrzny Domek".
Zastanawiałem się czy to dlatego, że hearthfire jest "wyciągnięty" z wersji steamowej i wgrany do pudełkowej, ale znajomy ma ten sam problemKwaśny

Cytat: Przeczytaj uważnie jego posta.

To ty przeczytaj uważnie ; ) Co ma język gry do tego czy jest oryginalna czy nie? Założę się że można spiracić i polską wersję...

Cytat:Mam podstawkę i Dawnguarda oryginalne, kupione w Anglii

Brawa

A co do problemu - jeżeli Twój kumpel ma ten sam problem na oryginale, to pozostaje Ci czekać na jakąś łatkę.
Poradniki | Audiologi

A to ma wspólnego, że w Polsce jest sprzedawana polska wersja. Jeśli ktoś w Polsce ma niepolską, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mozna przyjąć, że ma pirata.
Ale mniejsza z tym.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Czekać na łatkę od Bethesdy nie będzie latwo.. Prędzej się doczekamy jakiegoś fanowskiego patchaOczko
At Ajgor, nie sądzę, żeby zagraniczna wersja była wyznacznikiem pirata. Wystarczy wpisać w google 'pełne spolszczenie skyrim' i jak na tacy mamy chomiki, peby, precyle i inne warezy. Poza tym w Polsce nie sprzedają jeszcze polskiej wersji dodatków, może za parę miesięcy przy wersji GOTY/Złotej Edycji itp. Cenega nałożyła blokady regionalne na Steamie, czyli nie da rady zainstalować w obecnej chwili dawnguarda/hearthfire na polską edycję. Podobnie było w przypadku TES IV i dodatków Shivering Isles itp., dlatego zdecydowałem się na kupno angielskiej.

(08.10.2012, 23:29)pablo7890 napisał(a): Cenega nałożyła blokady regionalne na Steamie, czyli nie da rady zainstalować w obecnej chwili dawnguarda/hearthfire na polską edycję.

Da się zainstalować trzeba tylko zainstalować zamiast polskiej wersji angielską lub na polskiej wersji zastosować fix od piratów wtedy Dawnguard i Hearthfire działają bezproblemowo.
[Obrazek: 2431e742842c.jpg]
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
hearthfire wywala do pulpituskyrim hearthfire problem skyrim hearthfire instalacja jak zainstalować hearthfirehearthfire instalacjaskyrim hearhfire drewno bugiproblem z dodatkiem dawnguard wywala grejak zainstalowac skyrim hearthfirejak aktywować dodatek hearthfireskyrim dawnguard wywala do pulpitu