Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC do gier za 1500zł na używanych podzespołach.

RE: PC do gier za 1500zł na używanych podzespołach.
Nie każdemu się chce odkuzac i znam takich, nie wiem czy byś raz na miesiąc rozbierał cały komputer bo każda część się zakurzy ostro nawet jak postawisz komputer na biurku. Zasliacz spc nigdy pali sprzęty i wylewa kondensatory bo są chińskie wolała bym już używać logica 500w niż to coś
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Firework konkretne dowody na vero l2 a nie pieprzysz 3 po 3! To i lenistwo to też powód do dokładania do budy kosztem grafiki...? Nie trzeba co miesiąc no chyba że u Ciebie taki straszny syf... Miałem długi czas budę ze zdjętą 1 stroną i dawało radę.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
FireworkLauraAt

Przesadzasz z obudową jak słowo daje przesadzasz . Wesoły Tak jak z tym zestawem do internetu w wiadomym temacie . Budżet jest budżetem i trzeba się go trzymać . Nie sztuka powiedzieć komuś dołóż bo tak . Na czymś trzeba ciąć,a lepiej na obudowie niż na zasilaczu . Zresztą nie przesadzaj mam osobiście 3 obudowy używane i nie widzę różnicy,poza ceną . Do tej pory tylko jedna używka mi się zepsuła ( wejście jack przedniego panelu ), ale biorąc pod uwagę cenę to i tak było warto . Ostatnio kupiłem Fractala Design Define S za 140 zł . Znajdź mi nową w tej cenie o takiej funkcjonalności ?

CrimsAt

Vero L2 ? Hmm chińskie kondensatory,krótsza gwarancja o całe dwa lata . Celowo pomijam niechlubną historię marki SPC jeśli chodzi o zasilacze,bo wiem że w tym względzie jesteś zaślepiony i dla ciebie chiński kondensator jest tak samo dobry jak japoński . Jeśli tak to dlaczego SPC nie da mi gwarancji na 5 lat ?
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
AtMonteCristo to nawet niech kupi Fractala Design Define S za 140 zł byle by nie chińskie gówno tak jak zasilacz co cięcie po kosztach źle wyjdzie
CM Dominator 690 to dla ciebie chińskie gówno ? Ciekawe . Wesoły

A RG4 czy Oberion to niby co to jest ?

Myślisz że Define S za 140 zł to jest na pęczki ? :D Trzeba szukać ostatnio widziałem R5 używaną z porysowanym lekko bokiem za niecałą stówę . Ale już poszła . Kwestia czy autor jest estetą .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
No CM Dominator 690 to nie szajs ma grill z przodu jak wysyłają propozycje od fsb gdzie grilla nawet nie widzę to płakać mi się chce. Tylko proszę dopilnuj żeby crimis nie wcisnął mu vero ani innych wynalazków xD
Ja mogę tylko sugerować . Wesoły Co autor weźmie już jego sprawa . Ja bym Vero nie brał .

Starasz sie być zabawna? A nawet nie potrafisz uargumentować swoich wymysłów. Koniecznie chcesz abym zniżył się do Twojego dziecinnego poziomu dyskusji? Nikt tu autorowi nie polecał vero.
I po co się tak rzucasz? Stwierdziłeś że jak będzie konieczność budżetowa to polecisz vero.. Hm? Nie wiesz co piszesz sam? Twoje wyzwanie i mówienie o moim poziomie to dopiero dziecinada nawet mnie nie znasz i nie wiesz co mi siedzi w głowie żeby to stwierdzać. To forum nie szukam tu zabawy tylko pomagam. Sam sobie kup vero a nie zaślepiasz się w markę.
Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - napisałem że jak będzie trzeba to polecę a nie polecam vero.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne