Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC do gier za 1500zł na używanych podzespołach.

RE: PC do gier za 1500zł na używanych podzespołach.
https://www.olx.pl/oferta/evga-gtx-970-4...wXAFD.html

A to za równe 800 warto?
Czy lepiej AMD rx470 albo szukać dalej?

Ps. To msi o którym pisałem wyżej chciałem kupić za 760, sprzedawca się zgodził ale uznałem że to za duże ryzyko skoro za 800 jest jeszcze na gwarancji ta evga
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Ile tej gwarancji ma? Generalnie RX 470 jest niespełna dwuletnia karta ten GTX 970 już jest kartą sprzed 4 at prawie.Za RX przemawia też dłuższy moment gwarancji.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Osobiście wolałbym RX470 gdybym miał wybierać .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Osobiście też skłaniałbym się ku konstrukcji "czerwonych" tym bardziej że żre dwukrotnie mniej prądu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Od kiedy to rx470 je mniej od gtx970? Bo coś mi się nie wydaje... Raczej jedzą bardzo podobnie.
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Radeon jest sprzedawany prawdopodobnie przez jakiś serwis czy cos w tym stylu, wiec możliwe że była naprawiana. Ta z olx mógłbym odebrać osobiście ale za to ma mniej gwarancji... Która z nich będzie się lepiej spisywać z I7 2600? Czy to nie ma różnicy? 

I pytanie z inneh beczki, czy uruchomienie samej płyty głównej bez procesora może skutkować jej uszkodzeniem, bo nie chcę pakować procka do płyty, której stanu nie jestem pewien żeby nie zjarać cpu, ale nie chce też uszkodzić płyty...
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
25w na korzyść RX470 to nijak nie jest "dwukrotnie " aczkolwiek RX470 to nadal karta młodsza z prawdopodobnie lepszym wsparciem sterowników w przyszłości znając życie . Dlatego zainteresowałbym bardziej RX bądź poszukał może RXa 480 nawet w wersji 4GB . Tylko że na co najmniej półrocznej gwarancji za duże ryzyko pokoparkowych przygód żeby brać bez gwarancji .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
No właśnie karta z AMD z linku była wykorzystywana do kopania kryptowaluty, sprzedający to potwierdza. Warto się w to pakować?
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Jeśli nie posiada gwarancji producenta z potwierdzającym tą gwarancję dowodem zakupu to nie .

Nie sądzę, rx jest ok ale pełno koparek, kup 1060 mini za 949 morele nowa i problem z głowy
Programy: Polecane / Nowe / Inne