Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC do gier za 1500zł na używanych podzespołach.

RE: PC do gier za 1500zł na używanych podzespołach.
co wy tu pitolicie ? narpierw pobór prądu a teraz wydajność ... RX470 i gtx970 to niemal ta sama wydajność i pobór prądu . Koparka koparką , ale jak ma długą gwarę i sprzedający by ci ją potestował jakimś obciążeniem np heaven benchmark... żeby wiedzieć jakie temperatury osiąga , jak jest git tzn poniżej 80c i długa gwarancja producenta {jest paragon itd} to bym zaryzykował . Uruchomienie płyty bez proca nic jej nie zrobi xD
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
pieterman09At

Kto pisał o wydajności ? Jasne że GTX970 i RX470 to karty bardzo podobne . Co do gwarancji to jak pisałem tylko producenta z dowodem zakupu .

1060 3GB ma mało pamięci więc w wymagających grach będzie gorsza zarówno od RX470 jak i nawet od GTXa 970 który sam w sobie też jest oszukany na pamięci bo efektywnie ma jej 3,5 GB . Ale z drugiej strony 1060 3GB będzie nowy także co kto woli .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
1060 3gb i gtx970 wychodzi na to samo ... obie pamięć wkońcu zdusi do podobnego poziomu , różnica bodajrze 15% bo głównie na wyższym zegarze 1060 . wolałbym RXa
Nie pomagam.
Gdzie ten gość wspomina że ten RX jest pokoparkowy? Nie ma nawet wzmianki.Jak będziesz miał problemy odsyłasz,zwrócą kasę i to nie małą jeśli była zakupiona w tym okresie kiedy chodziły po ponad 1000 zł dla mnie złoty interes wówczas.A info o poborze prądu z porównywarki GPU dokładniej z sekcji TDP .
sorki ale RXa mam , a 970 nie raz miałem do czynienia ... to praktycznie ten sam pobór prądu Krzywy

amd i nvidia inaczej liczą TDP :p
Nie pomagam.
Sprzedający ma jeden paragon na kilka kart, dlatego nie daje do karty dowodu zakupu. Chyba zdecyduję się jednak na tego gtxa też ma w końcu jeszcze pół roku gwarancji.

Oto treść wiadomości która otrzymałem od sprzedającego amd:

"Karta była wykorzystywana do kopania kryptowaluty 10 miesięcy. Karta ma zmodyfikowany bios, który daje najlepsze wyniki przy niskim zużyciu energii i niskiej temperaturze. Karta nigdy nie rozgrzewa się powyżej 62 stopni Celsjusza (nawet latem). Sprzedałem 25 kart w ciągu ostatnich trzech miesięcy ... wszyscy kupujący są zadowoleni. Dla tych kart mam paragon ze sklepu proline."
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
zmodowany bios = utrata gwarancji .
Nie pomagam.
No to lipa grzebanie przy biosie nie przejdzie na gwarancji . Smutek

haker213At

O jakiej porównywarce mówisz ? Nie pomyliłeś kart ? :

http://www.hwcompare.com/32201/geforce-g...on-rx-470/
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
A ta tutaj: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7443421380

Kupiona na fakturę Vat, zarejestrowana na stronie producenta. Jak w tym przypadku jest z gwarancją? Z tego co wiem to przy fakturze VAT jest tylko rok gwarancji.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
dostaniesz fakturę zakupu i dane do konta asusa to warto brać .
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne