Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC się resetuje podczas uruchamiana - Kominikat: lsass.exe - podczas próby aktualizacji hasła...

RE: PC się resetuje podczas uruchamiana - Kominikat: lsass.exe - podczas próby aktuali...
Jak wygląda sprawa z Konsolą odzyskiwania?
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: PC się resetuje podczas uruchamiana - Kominikat: lsass.exe - podczas próby aktuali...
Teraz jakoś nie chce wejść na konto admina. Resetowałem hasło programem Windows Boot Genius, a także je zmieniałem i nic. Wcześniej dało się wchodzić do konsoli i ogólnie chyba był inny komunikat niż w temacie coś chyba o rejestrze... ale niestety nie pamiętam dokładnie.

Inny program do resetu hasła może pomóc?
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Może.
Pogląd wszystkich haseł: http://ophcrack.sourceforge.net/download.php - nagraj obraz XP LiveCD na płytę - uruchom z niej kompa - sugeruję zacząć od tej metody.
Usuwanie hasła: http://traxter-online.net/offline-nt-pas...logowania/ .
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

Niestety oba sposoby nie zadziałały tzn. OPHcrack nie rozpoznał hasła, tylko chyba goscia że jest puste, a Offline NT... niby usunął hasło wg instrukcji z neta http://traxter-online.net/offline-nt-pas...logowania/ a ono nadal jest. Próbowałem dać puste i nic. Nie wiem czy dobrze wpisują: Do której instalacji systemu.. <Tutaj wpisuje> 1
Nagraj obraz ISO Hiren's (rozpakuj .zip) na płytę > uruchom z niej kompa. Daj znać.

FYI: Na płycie jest masa narzędzi (w tym do łamania haseł), oprócz tego MiniXP - całkiem funkcjonalna emulacja systemu.
Jak podawać logi

Już Mam Hirens'a. Właśnie z niego uruchomiłem Offline NT..

PROBLEM ROZWIĄZANY

Przywróciłem rejestr na taki sprzed 2 tygodni narzędziem z HBCD którego nazwy już niepamietam. W każdym razie było na miniXP w dziale registry czy jakoś tak. Zmieniłem też hasło jedym z programików z działu Windows Login czy j. tak.

Co prawda PC dość długo myslał przy właczania ale powinno być ok. Teraz tylko uporządkować dane na dysku i zrobić backup AOMEI Backupperem.

Dzieki broda99 za pomoc, troszkę płytek ratunkowych przybyło przy okazji Wesoły
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
podczas proby aktualizacji hasla oznacza to