Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PCFORMAT.PL zaprasza na czata!

PCFORMAT.PL zaprasza na czata!
Na rynku roi się od ofert dostawców internetu, ale ty zastanawiasz się, która z nich jest najlepsza? Chciałbyś podłączyć sieć WiFi, ale nie masz na ten temat zielonego pojęcia? Twoje wątpliwości rozwieje specjalista z redakcji PC FORMAT, który będzie do dyspozycji na CZACIE we wtorek, 11 maja!
Czytaj więcej o "PCFORMAT.PL zaprasza na czata!"...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: PCFORMAT.PL zaprasza na czata!
Witam!

Na pewno będę uczestniczył w czacieWesoły.

W zeszłym miesiącu - gdyby nie ta żałoba narodowa, to bym przegapił, bo zająłem się czymś innym.
A i tak później się okazało, że żadnego czatu nie było.

Ale teraz jestem gotowy.
Nastawiłem sobie w komórce "przypominacza" - więc na pewno nie zapomnę.

Tylko ciekaw jestem, dlaczego czat będzie 11 maja (tydzień po ukazaniu się "PC - Formatu" w kioskach)?
Rofl, czata?
 System operacyjny: linux_gentoo Przeglądarka: firefox
(05.05.2010, 15:01)~Anonim napisał(a): ...Twoje wątpliwości rozwieje specjalista z redakcji PC FORMAT, który będzie do dyspozycji na CZACIE we wtorek, 11 maja!

No to Ci chłopie współczuję... zasuw będziesz miał jak 150, ale zapewne i polewkę niezłą... przynajmniej z niektórych userów.
Z mojej strony zapewniam, na żaden czat nie mam zamiaru wchodzić... jeśli to w ogóle kogoś interesuje. Ale skoro są tacy co się publicznie chwalą że będą, to ja jestem w opozycji. Lol2
PS: 11 maja jest rocznicą spalenia we Francji 54 templariuszy na stosie za herezję, było to w 1310 roku... ale to chyba nie miało wpływu na termin czatu? na wszelki wypadek, heretycy! chowajcie się Wesoły
Moje pytanie brzmi - dlaczego czat zawsze rozpoczyna się o 15:00, kiedy gro użytkowników jest jeszcze poza domem (praca, szkoła)?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
(05.05.2010, 23:13)~Anonim napisał(a): Moje pytanie brzmi - dlaczego czat zawsze rozpoczyna się o 15:00, kiedy gro użytkowników jest jeszcze poza domem (praca, szkoła)?

Może właśnie dlatego, że część ludzi jeszcze jest w pracy o tej godzinie.
(05.05.2010, 23:13)~Anonim napisał(a): Moje pytanie brzmi - dlaczego czat zawsze rozpoczyna się o 15:00, kiedy gro użytkowników jest jeszcze poza domem (praca, szkoła)?

Liczą, że się nie pojawię. Izi, tym razem będę.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne