Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

POMOCY, mam problem z nieproszonym gosciem...

RE: POMOCY, mam problem z nieproszonym gosciem...
Spróbuj zrobić logi podczas ataku.Możliwe że wysyła serwer ale on się uruchamia wtedy kiedy on go włączy w panelu sterowania.Więc jak zrobisz wtedy kiedy nie atakuje to nie można wykryć tego procesu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Hasla mam tylko nieistotne zapisane w operze, gg zawsze dzialalo jak chcialo, wiec mozna powiedziedziec ze jest normalnie...

logi podczas ataku? to moze byc bardzo trudne ale nie niewykonalne... jego ostatnie ataki nie trwaja dlugo, lecz sa czeste... jak tylko mi sie uda to zamieszcze logi.

Czy uwazacie ze powinnam zrezygnowac na razie z gg i skype?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Najpierw zrób logi a potem pomyślimy.
Znaczy do Skype'a tak często nie ma włamań na konto. A on może wykorzystać to, że na dysku masz plik config.dat. Chociaż, czy ja wiem, gdyby chciał zdobyć twoje GG napewno już by to zrobił. Ale radzę uprzedzić znajomych, o tym że mogą być do nich wysyłane jakieś dziwne wiadomości. No wiesz różnie to bywa.

Teraz okazuje się, że jest to jakiś dosyć zaawansowany hacker bo prawdopodobnie sam napisał serwer i klienta w Delphi. A więc sprawa jest trudniejsza.

A ty AilonaA masz zaaktualizowaną bazę wirusów w antyvirusie?
Fighter pilots in exile fly over foreign land
Let their story be heard, tell of 303
Fighter pilots from Poland in the battle of Britain
Guarding the skies of the isle
baza codzinnie mi sie aktualizuje (no prawie codziennie ale ostatni raz wczoraj) poza tym moim antywirusem przeskanowalam jeszcze innymi online. dzis cos dziwnego sie zaczelo dziac a mianowicie sam explorer mi sie zacza wlanczac zaraz po wlaczeniu komputera (normalnie uzywam opery) a po przeskanowaniu czy jak to sie nazywa tym ComboFix-em wyskoczyl mi blad z spps-em (program statystyczny) ale uznalam ze to sie moze czasem zdarzyc, natomiast zniknelo mi wszystko na pulpicie, a dokladnie zostala mi tylko tapeta i nie moglam nic zrobic... skanowanie wrzucilam zaraz po tym jak sie "ernest" pojawil (mam nadzieje ze go zlapalam Wesoły zaraz wrzuce logi
logi... mam nadzieje ze ich zlapalam...
Teraz to mnie napadl!!! pisal cos o patriotyzmie i fladze i do tego strasznie przeklinal... ale wygladalo to (jak zwykle na) jakas rozmowe (a dokladnie monolog)... ustalilam jedno, nie pochodzi (a raczej nie czerpie mocy) z internetu i mojej sieci... w czasie jego wywodów odlaczylam siec i dostep do interntu... i, i tak pisal... i nawet zrestartowalam komputer a on i tak nie dawal mi spokoju... robi sie coraz bardziej absorbujacy i teraz te logi ktore zamieszczam sa na pewno zrobione w czasie jego ataku (pisanego), powiem Wam jedno, to jest koszmar!!!

Załączone pliki
.txt   log3.txt (Rozmiar: 13,91 KB / Pobrań: 59)
.txt   hijackthis3.txt (Rozmiar: 13,7 KB / Pobrań: 61)
.txt   log4.txt (Rozmiar: 13,76 KB / Pobrań: 45)
.txt   hijackthis4.txt (Rozmiar: 13,61 KB / Pobrań: 37)
No to właśnie chyba czerpie od ciebie internet. Jak odłączyłaś sieć a on pisze. A ile masz komputerów w domu? Jeżeli masz to są połączone router'em bezprzewodowo? Czekam na odpowiedź.

Nie ma co panikować, jeżeli poddasz się to on nadal będzie robił sobie z ciebie zabawe. Spokojnie, chyba to jest jakiś psychiczny człowiek ?! <wow>
Fighter pilots in exile fly over foreign land
Let their story be heard, tell of 303
Fighter pilots from Poland in the battle of Britain
Guarding the skies of the isle
kobieto to jest wirus...bo haker nawet taki który umie SQL injection nie będzie ci pisać gdzie popadnie...a ten niby ernest piszę nawet na pulpicie???...bo jak tak to będzie jakiś koń trojański
~Anonim napisał(a):w czasie jego wywodów odlaczylam siec i dostep do interntu... i, i tak pisal... i nawet zrestartowalam komputer a on i tak nie dawal mi spokoju...

to to jest wirus bo jak odłączyłaś neta a on nadal pisał...hmm to jest coraz bardziej koszmarne
Te mi si tak wydaje że to wirus.jak odłączy neta to sie traci połączenie i wtedy nic nie można zrobić,chyba że ten komputer jest w LAN.
AilonaA napisał(a):dzis cos dziwnego sie zaczelo dziac a mianowicie sam explorer mi sie zacza wlanczac zaraz po wlaczeniu komputera (normalnie uzywam opery)

a jaka dokładnie strona pani sie włącza
bo jest taki wirus że włącza INTERNET EXPLORER....
a i jeszcze jedno czy jak pani napisze coś do tego ernesta to odpowiada sensownie...niech się pani zapyta go czegoś bardzo trudnego np: jak ja się nazywam(pani)gdzie mieszkam czym się interesuję....i ostatnie on piszę na GG bo jak tak to niech pani wejdzie w gg kliknie PPM(prawym przyciskiem myszy) na nazwę tego "ernesta" i niech pani wciśnie informacje i powinno się pojawić okno z info tego kolosa niech pani odszuka napis IP i prosze przepisac te liczby co sie pojawią wtedy ja się nim zajmę
~Anonim napisał(a):Te mi si tak wydaje że to wirus.jak odłączy neta to sie traci połączenie i wtedy nic nie można zrobić,chyba że ten komputer jest w LAN.

masz rację wtedy nie weszła by na żadną stronę WWW!!! to jest wirus

Przypominam o Netykiecie p. 5.
andsze1
kuba.k94 napisał(a):No to właśnie chyba czerpie od ciebie internet. Jak odłączyłaś sieć a on pisze. A ile masz komputerów w domu? Jeżeli masz to są połączone router'em bezprzewodowo? Czekam na odpowiedź.

Nie ma co panikować, jeżeli poddasz się to on nadal będzie robił sobie z ciebie zabawe. Spokojnie, chyba to jest jakiś psychiczny człowiek ?! <wow>

tak, mam siec polaczona router'em lecz w czasie jego ostatniego ataku odlaczylam zarowno internet jak i siec...

~Anonim napisał(a):a jaka dokładnie strona pani sie włącza
bo jest taki wirus że włącza INTERNET EXPLORER....
a i jeszcze jedno czy jak pani napisze coś do tego ernesta to odpowiada sensownie...niech się pani zapyta go czegoś bardzo trudnego np: jak ja się nazywam(pani)gdzie mieszkam czym się interesuję....i ostatnie on piszę na GG bo jak tak to niech pani wejdzie w gg kliknie PPM(prawym przyciskiem myszy) na nazwę tego "ernesta" i niech pani wciśnie informacje i powinno się pojawić okno z info tego kolosa niech pani odszuka napis IP i prosze przepisac te liczby co sie pojawią wtedy ja się nim zajmę

ernest nie odpowiada sensownie, wyglada raczej jak by z kims rozmawial ale nie ze mna i na moje komentarze nie reaguje.
Uruchamia rozne rzeczy, wczoraj np tylko ciagu dnia(co mu ise zazwyczaj nie zdarza bo rzychodzi wieczorem) otwieral explorera ale na poczatku jego atakow potrafil wlaczyc np "uruchom" i tam sobie pisac...
na gg to on pisze w momencie kiedy ja rozmawiam ze znajomymi i pisze on do nich... sam nie zaczyna rozmow na gg...
I tak, to jest koszmar...
I tak, to jest jakis pychiczny czlowiek nawet jesli jest tylko wirusem...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
usbnb usunięcie pqi