Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PROBLEM Z TEAM SPEAKER

PROBLEM Z TEAM SPEAKER
Gram w Americas Army i mam następujący problem. Rozmawiamy przez program team speaker i jak ktoś do mnie mówi to najpierw słyszy swój głos a później dopiero to co ja mówięKwaśny Czy mam coś pozmieniać w ustawieniach dźwięku?? sam już nie wiemKwaśny Posiadam zintegrowaną kartę muzyczną Realtec na płycie Asus K8N-e
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: PROBLEM Z TEAM SPEAKER
Przeinstaluj sterowniki od płyty głównej.
Cyk, cyk, cyk, zegar tyka.

KUTNOTRANS - usługi transportowe
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
skontaktuj sie ze mna na gg 5630372 bo tez w to gram Wesoły Dletego slyszy swoj ze Ty lub ktos kto z wami na kanale ma za bardzo podgloszony mikrofon lub za czuly na mowienie Wesoły
Słyszy twój głos, bo kiedy on do ciebie mówi, to głos z twoich głośników od razu jest przesyłany do niego, zrób tak: wejdź w Settings/Sound Input/Output Settings i ustaw sobie albo push to talk (wtedy będziesz musiał przycisnąć klawisz aby kolega mógł Cię usłyszeć, zobacz na obrazek) albo ustaw voice activation (jak się domyślam masz to ustawione) przesuń suwak Voice Activation Level trochę w prawo , i odsuń głośniki od mikrofonu lub je po prostu przycisz.

[Obrazek: 534313015.JPG]
Jak sadze to ma sluchawki razem z mikrofonem Wesoły No zrob tak ze ten sowak przesun w prawo tylko przesowaj odrobine i sprawdzaj jak mowisz do kogos czy pali Ci sie zielona lampka na TS :D
no właśnie ja mam słuchawki z mikrofonem Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne