Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pancerny telefon do max 500 zł

RE: Pancerny telefon do max 500 zł
(26.07.2012, 22:10)sejz napisał(a): Bawilem sie lumia 710 i przez te kilka godzin nie zauwazylem zadnych niedopasowan czy innych defektow obudowy. Wydawala sie solidna. Ale to tylko przez tak krotki czas, co bedzie po dluzszym okresie uzywania? Moze ktos inny jeszcze sie wypowie.
Pozdrawiam.

1. Nie chodziło mi o to, że jest niedopracowana.
2. Dziwne. Nie wiem jak plastik-fantastic może wydawać się solidny... Przypomnę, tytuł wątku zaczyna się słowem "pancerny".

Jednym słowem, obudowa z Lumii 710 w bezpośrednim porównaniu z tą z Defy leży na łopatach.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Optymalizacja androida froyo razem z nakladka motoblur w bezposrednim porownaniu w wp 7.5 tez lezy, wiec pytanie czy naprawde ta lepsza obudowa defy sie na cos przyda, jesli na stocku telefon potrafi wkurzyc swoim dzialaniem wlasciciela.

Kolega mial defy na froyo, wiec swego czasu tez troszke sie nia pobawilem...
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
To akurat prawda, defy bez modowania potrafi wkurzyć swoim działaniem. Ale co koledze po lepszym działaniu telefonu, gdy ten padnie po około 2 miesiącach. A i tak do twoich wymagań najlepszy byłby Wave, tylko że brak dobrej obudowy go wyklucza.
Decyzja podjęta, czytałem recenzje, opinie i biorę Defy. Miałem już spice, hero, x8 więc o modowaniu trochę wiem i się tego nie boje. Na bank będę modować i podkręcać procka (1Ghz starczy). Jedna rzecz mnie tylko nurtuje. Wyczytałem, że chodzą na nim (po modowaniu) gry HD. to prawda? w Zasadzie i tak jeśli chodzi o gry to wystarczy mi dobry poker/symulator kasyna/szachy ale jestem ciekaw czy coś bardziej wymagającego by też poszło
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Gdzieś w necie widziałem filmik jak gościu odpalił MC3 na Defy...
Podpowiem, że Defy ma (na 99,9%) te same bebechy, co LG P970...
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
temat do zamknięcia. Ostateczny wybór padł na motorole i w przyszłym tygodniu kupuje :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
(27.07.2012, 01:28)666_666_666 napisał(a): Optymalizacja androida froyo razem z nakladka motoblur w bezposrednim porownaniu w wp 7.5 tez lezy, wiec pytanie czy naprawde ta lepsza obudowa defy sie na cos przyda, jesli na stocku telefon potrafi wkurzyc swoim dzialaniem wlasciciela.

Ale co z tego? Przecież autor zaznaczył już w pierwszym poście, że będzie modował.

(27.07.2012, 14:21)rufus9803 napisał(a): A i tak do twoich wymagań najlepszy byłby Wave, tylko że brak dobrej obudowy go wyklucza.

Nie, nie, nie. Nie można powiedzieć, że S8500 ma niedobrą obudowę. Ba, ma bardzo dobrą, solidną obudowę. Po prostu do wymagań autora może okazać się niewystarczająca.

(27.07.2012, 17:28)Dyjoczek1 napisał(a): temat do zamknięcia.

Mówisz masz Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najbardziej pancerny telefonpancerny telefon androidpancerne telefony z androidempancerny lgpancerne telefony komórkowe 2012pancerne telefony dotykowepancerny telefon lgpancerny telefon modemtelefon dotykowy pancernytelefon pancerny android