Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Panoramiczny monitor LCD 19' do 800zł

Question  Panoramiczny monitor LCD 19' do 800zł
Jaki panoramiczny monitorek mi polecicieChytry
Musi byc szybki i ogolnie eleganckiJęzykkolor czarny preferujeWesoły Dobry do gier i netu:DBrawa . Z waską obramówkaUścisk
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Panoramiczny monitor LCD 19' do 800zł
Samsung SM931BW, bez wątpienia.
Sam go mam i w grach żyletka ostry obraz, ładne kolorki, nie smuży Wesoły
No no... Fajny :> I dosyc nie drogi : > za ok 720zl czasami mozna dostac;D

beka masz moze fotke jak wygladda na codzien ?Wesoły Wlaczayny w akcji bym chcial zaobaczyc:D Jakis filmik czy cos :> Dalo by rade?:Wesoły
hmm... Teraz nie mam go podłączonego bo to nie dla mnie. Mogę wieczorem jak chcesz walnąć parę zdjęć , ale co najwyżej z Firefoxa albo pulpitu Win98.
No jak bys mogl: ) Chcial bym zobaczyc jak to w "realu" wyglada bo w google fajnie sie prezentuje Wesoły
Ja tez bym prosil o zdjatka bo zastanawiam sie nad jego zakupem ; ) Przy okazji - beka- wygodnie Cis ie na nim przeglada strony w necie i ogolnie pracuje ? Bo czytalem ze nie oplaca sie kupowac 19 ' panoramy bo jest nie wygodana , jak cos to 20+Oczko
Strony przegląda się wygodnie (a właściwie przeglądało) , pracuje się też OK. Zdjęcia dam później.

~Anonim napisał(a):Bo czytalem ze nie oplaca sie kupowac 19 ' panoramy bo jest nie wygodana , jak cos to 20+Oczko
Też czytałem ten artykuł w CDAction, ale to co oni czasami wypisują przechodzi ludzkie pojęcieOczko
No ja wlasnie czytalem to na internetowych forach jak zastanawialem sie co kupic jak juz bede mial nowy sprzecik ; ) Ale rozumiem ze dementujesz plotki? ; ) wiesz czytam te forum od dluzszego czasu i jakos Tobie zaufam bo wykazujesz sie profesjonalizmem i doraszasz wszystkim potrzebujacym w godny , madry sposob ,wiec bez wachanie wezme monitorek ; ) A jak sprawa wyglada z ogladaniem filmow z napisami w trybie panoramicznym na 19 ? ; P przeszkadza to ze napisy sa widoczne na filmie a nie na czarnym pasku jak w normalnym formacie ? ; ) No i bede czekal na fotki w nocy ; )

P.S. Wiesz bralbym 20+ bo bym troche kaski wiecej wydal i by by sie wygodniej gralo , ogladalo filmy ale wtedy bym musial zainwestowac w inna karte graficzna ( lepsza od x1950 PC ) a na to mnie nie stac , a chcialem pograc raczej na znosnej jakosci ; )
Ja i kilka osób (może nawet kilkadziesiąt) z tego forum mają ten monitor i wszyscy są zadowoleni.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Nie długo także ja stanę się jego posiadaczem. Dzisiaj byłem w AVANS Rtv Agd i monitor wygląda świetnieWesoły Kolory, jasność.. BoskoWesoły Niestety tam kosztuje 960 złPłacze
Programy: Polecane / Nowe / Inne