Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Paragon hard disc manager 8 special edicion - powiekszenie partycji

Paragon hard disc manager 8 special edicion - powiekszenie partycji
Dzień dobry. Czy mógłby ktoś wytłumaczyć laikowi jak w tym programie powiększyć już istniejącą partycje o wolne miejsce po usunięciu Linuksa? Miałem Ubuntu i Xp ale Ubuntu postanowiłem usunąć, i zostało mi wolne miejsce na dysku. A przydałoby mi sie trochę więcej miejsca na C Wesoły Mam ten program z PC Formatu, ale nie wiem jak sie nim posługiwać. Lub czy może ktoś ma link do spolszczenia tego programu?Płacze

no i chyba się nie dowiemOczko czy nikt nie używa tego programu?
A może ktoś spróbowałby zainstalować i zobaczyć?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Paragon hard disc manager 8 special edicion - powiekszenie partycji
~Anonim napisał(a):czy nikt nie używa tego programu?
Owszem, używa(ł). Po pierwsze wszystko znajdziesz w rozbudowanym Helpie aplikacji - jest tego sporo i krok po kroku. Poza tym istnieje opcja Virtual pre-execution dająca możliwość wykonania operacji wirtualnie, a dopiero potem, jeśli stwierdzisz, że wszystko jest tak, jak sobie zażyczyłeś można zaakceptować zmiany na stałe. Po drugie, o ile dobrze pamiętam taka operacja jest prosta i sprowadza się do kilku kliknięć wywołanych z menu Redistribute Free Space, zakładając, że nie formatowałeś wolnej przestrzeni na jakikolwiek system plików. W innym przypadku korzysta się z opcji Move/Resize wywołanych z podręcznego menu na danej partycji.

~Anonim napisał(a):A może ktoś spróbowałby zainstalować i zobaczyć?
A może jeszcze pupcie talkiem posypać...?

P.s. Coś chyba masz skopcone z komputerem, bo opcja Edytuj Ci szwankuje.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne