Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Partia polityczna

RE: Partia polityczna
Libelarną... Początkowo będzie gorzej niż teraz, ale żeby było lepiej, musi być wcześniej troszkę gorzej...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ja popieram PiS w po są sami młodzi politycy jak tusk (niedoświadczeni)

Wszyscy politycy są do du** tylko Marcinkiewicz jest The Best szkoda że on nie jest premierem Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Możesz powiedzieć, dlaczego Marcinkiewicz jest the best? ;]
kosa64 napisał(a):Możesz powiedzieć, dlaczego Marcinkiewicz jest the best? ;]
Bo pije 20 kaw dziennieWesoły

Ja mem pewien problem - poglądy moralne lewicy, a gospodarka prawicy (tak liberał!)...
Generalnie jestem za LiD, bo reszta jest strasznie chwiejna(vide rokita w rządzie)...
michal123k napisał(a):Wszyscy politycy są do du** tylko Marcinkiewicz jest The Best szkoda że on nie jest premierem Smutek

A jak tak lubisz tego Marcinkiewicza, to napisz co on takiego dobrego zrobił dla PolskiKwaśny. Choć od Kaczyńskiego jest o wiele lepszym kandydatem na premieraWesoły, ale nie jest the bestJęzyk
Oczywiście bez urazyWesoły
P.S ja popieram PiSWesoły
~Anonim napisał(a):P.S ja popieram PiSWesoły
Czyli popierasz też ich wspólkoalicjantów... Z Wierzejskim("to gest pozdrowienia!"), Lepperem("jak można prostytutkę zgwałcić?!") i Łyżwinskim na czele...
Nienawidzę ich... bo nienawidzę przestępców, neofaszystów, antysemitów i rasistów...

A sam PIS lepszy? Kuchciński co się zachowuje jak przedszkolak... albo Zawisza ("Pałuczać sabaki!)...
Zgroza...
może tego nie powinieniem pisać... ale kompromitacja kraju przechodzi wszelkie granice :-(
kwahoo napisał(a):
~Anonim napisał(a):P.S ja popieram PiSWesoły
Czyli popierasz też ich wspólkoalicjantów... Z Wierzejskim("to gest pozdrowienia!"), Lepperem("jak można prostytutkę zgwałcić?!") i Łyżwinskim na czele...
Nienawidzę ich... bo nienawidzę przestępców, neofaszystów, antysemitów i rasistów...

A sam PIS lepszy? Kuchciński co się zachowuje jak przedszkolak... albo Zawisza ("Pałuczać sabaki!)...
Zgroza...
może tego nie powinieniem pisać... ale kompromitacja kraju przechodzi wszelkie granice :-(

Niestety wiem o tym, ale wymień chociaż jedną dobrą partie w sejmie bez "jak to piszesz" przestępców, neofaszystów, antysemitów i rasistów..., bo niestety ja nie widze takiej partii w PolsceSmutek Moim zdaniem sejm i te wszystkie partie to jest jedna wielka legalna mafiaSmutek
Przy czym podkreślam nie chce tym stwierdzeniem nikogo urazić to jest tylko moje zdanieWesoły
I tak najlepszym rozwiązaniem byłaby koalicja PiS-PO... Z POwskim podejsciem do gospodarki i PiSowskim podejściem do reszty Wesoły.
A mi polityka wisi i jestem w związku z tym zupełnie apolityczny. Na wybory bym nie poszedł, chyba że na Prezydenta Gdańska Język.
~Anonim napisał(a):Niestety wiem o tym, ale wymień chociaż jedną dobrą partie w sejmie bez "jak to piszesz" przestępców, neofaszystów, antysemitów i rasistów..., bo niestety ja nie widze takiej partii w PolsceSmutek Moim zdaniem sejm i te wszystkie partie to jest jedna wielka legalna mafiaSmutek
Przy czym podkreślam nie chce tym stwierdzeniem nikogo urazić to jest tylko moje zdanieWesoły
Posłowie przestępcy: http://interwencja.interia.pl/poslowie
3x Samoobrona + 1x PIS
LPR to wiadomo i niech mi Roman z Wojciechem kitu nie wciskają, mam dobrą pamięc!
Czyste partie(bo prane w Vizirze) w polskim Sejmie:
PSL
PO - czasami tylko po pijaku jeżdżą
SLD - partia po największej czystce personalnej... Obecnie trudno się do nich przyczepić...
Programy: Polecane / Nowe / Inne