Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pasy na ekranie podczas gry (tylko?)

Pasy na ekranie podczas gry (tylko?)
Zacznę od tego, że cały sprzęt w profilu.
A więc, ostatnio (choć nie wiem, może wcześniej się nie przyglądałem) pojawiły się praktycznie ledwo widoczne pasy na monitorze, zauważyłem je tylko przy grach, bo normalnie w czasie używania neta itp.. ich nie widać.
Gry - Max Payne 3, Battlefield 3.

W Maxie najpierw miałem rozdzielczość 1600x900 i pasy były widoczne, gdy zmieniłem rozdzielczość na (i tutaj nie pamiętam dokładnie co do 1300) 1300x720 i pasy były ledwo widoczne. Jako iż się tym trochę zmartwiłem , bo na razie nie stać mnie na wymianę monitora, nie daj Boże grafiki, odpiąłem wszystkie kable jakie mogły tylko być w kompie, podociskałem wszystko i zauważyłem, że karta graficzna nie jest wsadzona prosto, tylko jest trochę przechylona do dołu, ponieważ nie mógłbym podłączyć przejściówki, więc ją też docisnąłem, lecz jak widać bez skutku.
Co najlepsze, gdy włączam BF'a (mam go w oknie odpalonego) to pasy pojawiają się na całym ekranie również jak w maxie, tylko że widać je też na pulpicie, ale gdy nie gram to są niewidoczne (o ile wtedy w ogóle są)

Nie wiem czy coś zrozumieliście z mojego wykładu, więc jeżeli coś by było nie wiadomego to postaram się to jakoś inaczej wytłumaczyć.
Musiałem pousuwać, bo za dużePłacze
Tylko oryginalne gry !
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Pasy na ekranie podczas gry (tylko?)
Grafika głównym podejrzanym. Uruchom HWMonitor, pograj 5-10 minut i daj z niego screena.
pozdrawiam, bjwrc8
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Możesz zrobić screeny z tych gier, pulpitu.

Czy możesz rozszerzyć ekran(zlikwidować pasy) poprzez menu przy monitorze?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Hmm.. dziwne.. W czasie loading screenów nic nie ma, nic nie widać, dopiero gdy gra się odpali to są paseczki. Tak jak by nie wiem ustawienia gry były złe / przerastały grafikę ?

Tutaj screen z HW:
http://img201.imageshack.us/img201/3250/beztytuuxh.png

Atup
Tam jest część ekranu gry Język Nic tam nie widać praktycznie, czasami są bardziej wyraźne , czasami mniej. Dziwne to ..
Ok, nie jest to wina monitora , podłączyłem drugi i było to samo. Na pulpicie jednak też są, tylko że niezauważalne bo są białe.
Tylko oryginalne gry !
Podbijam !
Zaktualizowałem stery, w opcjach CCC ustawiłem Czekaj na odświeżanie pionowe na 'Zawsze włączone'
i paski już są mało widoczne, przynajmniej mniej widoczne jak były. Popytałem się paru ludzików i mi powiedzieli, że to może być screen tearing na kablu VGA.
Jeżeli by mógł się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony lub przynajmniej obeznany w temacie bym był zadowolony Wesoły
Tylko oryginalne gry !
Mam dokładnie ten sam problem,poradziłeś sobie z tym?Jeśli tak byłbym wdzięczny za opisanie co i jak Wesoły
na jakich ustawieniach grasz w battlefiled 3?
pewnie karta grafiki się psuje bo ja miałem taki przypadek najpierw były mało widoczne paski potem coraz bardziej widoczne potem reset już nie mogłem uruchomić systemu bo były kwadraty paski pionowe kreski poziome też się pokazywały i wymieniłemSzczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
xbox 360 w trakcie.gry ekran robi sie fioletowy z paskami paski na ekranie podczas gry xbox360paski na ekranie w grachpaski na ekranie przy grachpaski na ekranie podczas graniamax payne 3 smugi na ekraniemax payne 3 paski na ekranie podczas graniakreski na ekranie podczas graniafiolteowe pasy w grachfioletowe paski w grze