Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Pisze mi ze mam nieoryginalny windows,,,,co robic??

RE: Pisze mi ze mam nieoryginalny windows,,,,co robic??
Twój nr mówiłeś to 55034-646-9682201-xxxxx więc nie możesz mieć pirata , bo one w kodzie (ta część 646 ) mają zazwyczaj 2 zamiast 6 czyli 642. Coś musisz mieć pokopane, przeinstaluj system.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(20.04.2010, 15:30)ViruS Riddle napisał(a):
(20.04.2010, 14:51)waple napisał(a): PS: nie mam naklejki na kompie z tym kluczem...o ile sobie przypominam to wogole jej na nim nie bylo...nie ma nawet znamia po odklejeniu wiec teraz to juz nie wiem co o tym myslec...
hmm to może poszperaj w pudełkach które dostałeś z kompem te po częściach. najlepiej jakbyś znalazł pudełko po systemie takie tekturowe brązowe może naklejka siedzi w środku a w serwisie nikt nie nakleił?

jeśli nie znajdziesz naklejki to nie wiem co masz zrobić... wcześniej nigdy nie przeinstalowywałeś systemu?

Jeszcze kiedys mialem tak ze moj xp sie calkiem zawirusowal i moja mama bez mojej zgody poprosila kolege zeby zainstalowal swoj system (xp profesional ),powiedzialem jej ze ja chyba zabije wiadomo dlaczego....
potem jak mi sie cos zrypalo w kompie poszedlem do tego samego serwisu co pisalem i koles mi wykasowal system bo mialem 2 na kompie(ten zawirusowany i XP profa ) noi dal mi znowu czystego xp profesionala i potem jak kupowalem ta karte to zrobil mi formata bo chcialem miec all na czysto i zainstalowal swoj system noi od tego momentu ten problem

Mam pudelko na ktorym pisze nazwa plyty glownej ale w nim nic nie znalazlem
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Idź po prostu do serwisu i wyjaśnij sprawę, moim zdaniem zainstalowali Ci pirackiego windowsa.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Mi się właśnie też tak zdaje. Posiadasz swój oryginalny system?
Sprawa w kwesti lecencji wygląda tak
Mówimo oczywisćie o OEM
Masz naklejkę z kluczem - oryginał
Nie masz- pirat
Widziałeś kiedyś ze swoim komputerem płytkę z Windowsem?
Widocznie ci walnęli pirata ty nie wiedziałeś (częsta praktyka w wiele "serwisach")
Gorzej jeżeli zapłaciłeś za niego
Gdybyś kupił z komputerem system to miałbyś płytkę, naklejkę i wpis na fakturze
Co innego wersja pudełkowa Box (ale powinieneś mieć pudełko, licencje, płytkę, klucz itp)
Tu była sygnatura, ale nie ma
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Do autora: jeśli nie masz nigdzie naklejki z cd-keyem lub oryginalnej płyty to jesteś piratem świadomie (bo sobie wgrywałeś z lewym kluczem) lub nieświadomym (w serwisie Ci wgrali lewy klucz) Tak czy siak powinieneś mieć na paragonie dowód zakupu windowsa, więc jeśli nawet tego nie masz. To wymyśl i pokaż nam, że nie jesteś piratem a uczciwym użytkownikiem Windowsa.
W konflikcie między Ukrainą a Rosją, jestem zdecydowanie za tymi drugimi. Dziękuję. Dobranoc.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Nie pisze tylko jest napisane :D
Gdybyś był piratem mógłbyś pobrać jakąś modyfikację xp <oczko>
Oryginalne są z reguły mulące i dziurawe.
Albo przejdź na Linuxa...
mam pudelko od kompa ale od ktoregos czasu nie moge znalezc plyty z windowsem a wiem ze MIAŁEM i dlatego instalowalem windowsa od kolegi bo jakbym mial swojego to bym ze swojej zainstalowal ale nie mialem bo wiem ze zgubilem i nie moge juz tego znalezc i raczej nie znajde...

dobra koncze ten temat bo ida na mnie same krytyki i juz nic raczej nie zrobie...

dzieki za pomoc moze z czegos skorzystam Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nieoryginalny windows xpco zrobic jak mam nieoryginalnego windowsanieoryginalny windowswindows 7 nieoryginalny co zrobićnieorginalny windowsnieoryginalny windows 7produkt windows jest nieoryginalnyco zrobić gdy windows jest nieoryginalnydlaczego mam nie oryginalnego windowsawindows 7 nie oryginalny