Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Platforma cyfrowa TVP - kilka pytań

RE: Platforma cyfrowa TVP - kilka pytań
Tak tylko powiedziałem a propos cyfryzacji TVP.

Ale tego nie rozumiem:
Cytat:Do końca 2010 wszyscy będą mieli cyfrę za oknem

Tzn., że trzeba będzie instalować jakiś talerz za oknem, czy coś w tym stylu?Zdziwko

U mnie to chyba nie będzie możliwe.
A to dlatego, że platforma satelitarna (mam tu na myśli coś w rodzaju takiego słupa z talerzami) jest przysłonięta blokami, więc odbiór byłby słaby, jeśli w ogóle jakiś by był.

P.S. Jak ostatnio kupowałem TV LCD ("LG LH-4000"), to sprzedawca powiedział, że jest on już przystosowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej - i nie trzeba dokupywać żadnych dodatkowych dekoderów.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
(20.09.2009, 11:29)~Anonim napisał(a):
Cytat:Do końca 2010 wszyscy będą mieli cyfrę za oknem

Tzn., że trzeba będzie instalować jakiś talerz za oknem, czy coś w tym stylu?

Odniosłem się do twojego "Ja słyszałem ostatnio, że Częstochowa już w marcu 2010 r. przystąpi do cyfryzacji" więc w tym wypadku była mowa o naziemnym cyfrowym nadawaniu, a do tego nie jest potrzebna antena satelitarna, a normalna antena dachowa, pokojowa itp.
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Hmmm, ale po co mapki, jak sygnał TV poleci z anteny SATOczko
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
A co z tymi co nie mają anteny SAT, a czekają na sygnał z naziemnych nadajników ?
Z anteny SAT odbieranie np. Polsatu czy TVN też nie będzie takie proste bo będzie trzeba zapłacić jednorazowo 50 zł. za kartę.
"Świat zwariował, a ludzie zdurnieli"

Programy: Polecane / Nowe / Inne