Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Plemiona , gra ktoś?

RE: Plemiona , gra ktoś?
Pochwalcie się ile macie woja, a nie ile pkt! Grałem na 32, 51 gram na K19 zaczynam dopiero choć kiedyś grałem, i jeszcze na 5 innych światach grałem.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Mnie plemiona znudziły zbyt łatwe były... Byłem podajże na s3 Travian to jest hardcore :D
Czemu jestem uzależniony od gry, która mnie zwyczajnie wkurza ? Wściekły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Kiedyś grałem na 1świecie. Miałem ponad milion pkt. Jak przekroczyłem tą granicę to postanowiłem przestać grać. Ale wtedy jadkę urządziłem wszystkim sąsiadom Wesoły a,że na 70wiosek,w których miałem pełne zagrody woja tylko chyba 20 miałem defensywnych to wyobraźcie sobie co się działo jak miałem 50 pełnych zagród offa :D
edit. Ooo. dopiero teraz zauważyłem,że dwie osoby przede mną w tym temacie niezły odkop zrobili ;]
NOTE' uś 3 Diabelek

(21.03.2013, 19:31)666_666_666 napisał(a): Żaden gejfon nie ma racji bytu. Na pewno nie za 1200 żeby być obiektywnym*.
* - jak dla mnie to g* jest w ogóle nic nie warte...

Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
gram na 42 świecie mam 1.400k wiosek 107 woja ponad 2033000 off i deff jestem w dosc mocnym plemieniu 200 MLN pokonanych mam 12 mln jako agresor 4mln jako obronca 8 mln
Pamięci DDR3 oferuje większe przepustowości danych i niższe zużycie energii niż DDR2
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Szukam osoby do wspólnej gry na obojętnie jakim serwie. Piszcie na PW !

PS. Jeśli ktoś może oddać konto to też PW !
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
IMO plemiona drętwe i łatwe. np. takie Ika jest bardziej rozbudowane. Trzeba dbać o bilans zlota, bardziej główkować etc. A tu nabijanka max pkt, max wojsko. Teraz gram w Imperia Online i są całkiem spoko. A jak grałem w plemiona to miałem ~120k pkt.
Podpis jak podpis ale musze zaznaczyć iż posiada on atest dermatologiczny oraz pozytywną opinie matki i dziecka. Btw. Lubie modów.

Pe.Es. Najbardziej HardCore - on dba o porządek na forum. Jedyny sprawiedliwy p. Trudny! Ave!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
plemiona nowy świat 2014plemiona kiedy nowy świat 74kiedy następny świat w plemionach 72kiedy nowy swiat plemionakiedy będzie nowy świat na plemionachkiedy bedzie swiat 74 plemionakiedy bedzie 74 swiat plemionaile osób gra na s 73 w plemionachśiwat 74 plemionagdzie się wychodzi z gry plemienia