Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Plus Mix na kartę - najlepsze telefony zamykające się w taryfie 40 zł na 36 miesiący

RE: Plus Mix na kartę - najlepsze telefony zamykające się w taryfie 40 zł na 36 miesiący
Lol. A co ma wspólnego wpuszczenie GTA III na androida z jego stabilnością? To chwyt pod nabijanie kaski kolego.

Zauważ,że jak nie zmodujesz androida to jest strasznie wolny. Bez znaczenia ile wydasz kasy na niego. To jest mega śmieszne...

I tak,jest dziurawy. Ale jak ktoś jest w niego zapatrzony to tego nie widzi.

Może jeszcze powiesz,że jest płynniejszy od iOS? ;]
NOTE' uś 3 Diabelek

(21.03.2013, 19:31)666_666_666 napisał(a): Żaden gejfon nie ma racji bytu. Na pewno nie za 1200 żeby być obiektywnym*.
* - jak dla mnie to g* jest w ogóle nic nie warte...

Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
RE: Plus Mix na kartę - najlepsze telefony zamykające się w taryfie 40 zł na 36 miesiący
Jeżeli system nie pracuje stabilnie to aplikacje uruchomione na nim też nie będą (podstawy informatyki).

A wcale że nie. Mogę ci podać kilka przykładów telefonów, które chodzą tak jak powinny bez modyfikacji.

Nie jestem w niego zapatrzony bo mam też Symbiana. Dalej, do póki mi nie udowodnisz to nie uwierzę.

Akurat jeżeli chodzi o płynność do iOS wygrywa (ta płynność kosztuje 1000 zł więcej względem Samsunga Galaxy S2, który jest płynny - szczególnie po aktualizacji do ICSa).
(10.06.2012, 20:53)DJ SNap napisał(a): Akurat jeżeli chodzi o płynność do iOS wygrywa (ta płynność kosztuje 1000 zł więcej względem Samsunga Galaxy S2, który jest płynny - szczególnie po aktualizacji do ICSa).

Aha,tylko czemu mnóstwo osób narzeka po aktualizacji,że nawet podstawowe czynności takie jak przeglądanie kontaktów zamula? Szczerbol
Sam mam S2 i po aktualizacji powróciłem do poprzedniej wersji właśnie dlatego,że zaczął zamulać a poza tym sporo programów jeszcze na nim nie działa ;]
NOTE' uś 3 Diabelek

(21.03.2013, 19:31)666_666_666 napisał(a): Żaden gejfon nie ma racji bytu. Na pewno nie za 1200 żeby być obiektywnym*.

Szczerbol
Dobra - ja kończę się wypowiadać bo to ci piszesz to bzdury. Od dawna mam ICSa i po pierwsze gry i programy chodzą wszystkie, po drugie nic nie muli.

Kolego, który założyłeś ten wątek: przykro mi ale nie będę się już tu wypowiadał. Moje podsumowanie jest takie że zrób jak uważasz. Kolega dondiego ma złe doświadczenia z Androidem - nie wiem czemu. Za wszelką cenę stara się go oczernić, zniszczyć, pokazać w go w jak najgorszym świetle. Cóż - ja z problemami wyżej wymienionego użytkownika się nie spotkałem a jak nam pod koniec wyszło - mamy te same telefony tylko mój działa normalnie a jego... nie.
Lol.
Nie oczerniam androida tylko stwierdzam fakty,że nie jest to dopracowany system.

Sam mam telefon z tym systemem i jakoś żyję. Mam też z nim tablet i też żyję. Chociaż wolałbym co innego,jednak ceny tabletów z windowsem są zbyt wygórowane.

Gdzie stwierdziłem,że MÓJ telefon nie działa normalnie? Działa normalnie,tylko musiałem cofnąc aktualizację bo na nią jeszcze większość programów nie działa. I to wszyscy Ci potwierdzą.
NOTE' uś 3 Diabelek

Szczerbol
Powiedz mi jak to jest że wszyscy mi to potwierdzą a większość moich kolegów i znajomych, którzy otrzymali aktualizację do ICSa stwierdząją że:
a) telefon działa szybciej
b) działają wszystkie gry i programy
c) aktualizacje nie powodują żadnych błędów, spowolnień itp (chyba że masz ROM brandowy Orange i aktualizujesz do ICSa z brandem Orange)
Jeżeli Android jest taki zły to zachęcam do przeczytania tego artykułu. Te liczby nie biorą się z niczego.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Widocznie używacie takich aplikacji,które działają,proste.
Ale faktem jest,że sporo nie działa.
NOTE' uś 3 Diabelek

Szczerbol
Tak, tak... Używam Opery i GG i nic więcej.

Jeżeli chodzi o popularność Androida (i znów te liczby nie biorą się z niczego) zachęcam do przeczytania tego artykułu (wykres dotyczy USA ale jednak):

http://komorkomania.pl/2012/03/31/prawie...edynie-ios
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Czyli pozostaje na lodzie, bo nadal nie wiem co warto wziąć Wesoły
Chyba wybiorę ten, co będzie mi się najbardziej podobał i miał wyświetlacz 3,2"
irask2 - napisałem przecież, że poza SE Live with Walkman nie masz lepszej opcji przy Twoim budżecie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najlepsze tel w mixplus mix telefony najlepsze 2013 opiniekto ma najlepsze telefony na mixamix plus telefony na 36 po 30który telefon w plusie mix jest najlepszyjakie najl;epsze taryfy w plusiejaki najlepszy telefon w mix plusjaki jest najlepszy telefon e mixie wwww.plusmixnakartefszytkie smartfony z androidem w plusie na doladowanie