Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Płyta 11/2010 nie działa. Z napędu dochodzą dźwięki przypominające silnik traktora.

Cry  Płyta 11/2010 nie działa. Z napędu dochodzą dźwięki przypominające silnik traktora.
Witam!

Właśnie przed chwilą tato przyniósł mi z kiosku najnowszy (11/2010) numer "PC - Formatu".
Niestety, załączona płytka nie działa.
Obraca się w napędzie, bo słychać (aż za bardzo), ale zamiast menu płyty pojawia się coś takiego.

[Obrazek: edbcf0513e73ed20.jpg]

A jak się płytka obraca, to z napędu (jak nigdy przedtem) dochodzą takie dziwne dźwięki.
Dokładnie, to jest taki terkot, jak z silnika traktora.
Ponieważ sprawdzałem ją na laptopie, sprawdzałem, czy płytka jest dobrze zaczepiona o ząbki napędu.
Okazało się, że dobrze.

Co więc teraz mam robić? Pod jaki adres wysłać wadliwą płytkę?
Ile muszę czekać na przysłanie nowej płyty?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Płyta 11/2010 nie działa. Z napędu dochodzą dźwięki przypominające silnik traktora.
Wysyłamy e-mail na adres reklamacjeAtpcformat.pl, w treści podajemy numer wydania i adres do korespondencji, na który redakcja wyśle sprawny CD.

Pozdrawiam
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Płyta 11/2010 nie działa. Z napędu dochodzą dźwięki przypominające silnik traktora.
I nie muszę wysyłać wadliwej płytki?
Tylko napisać maila i czekać?Oczko
Wadliwej płyty nie trzeba odsyłać.

Pozdrawiam!
Sebastian Malinowski
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
dawidsab, ja miałem podobny problem z płytą z konkurencyjnego czasopisma, kupiłem nawet drugą gazetę i nić. Dopiero mi wysłali dobrą płytę i chodzi... Pozdrawiam...
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Shy  RE: Płyta 11/2010 nie działa. Z napędu dochodzą dźwięki przypominające silnik traktora.
Dziękuję serdecznieWesoły. Płyta działa.
Dzisiaj odebrałem przesyłkę.
Ku mojemu zdziwieniu - paczka z płytą była w skrzynce na listyZdziwko.
A myślałem, że listonosz przyniesie paczkę i będę musiał złożyć swój autograf na jakimś pokwitowaniu.

Ale to najmniej istotne.
Ważne, że działaOczko.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak napisać reklamację silnika do ciągnikanie działa silniczek napędu płyty