Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Płyta DVD

RE: Płyta DVD
Dokładnie się z wami zgadzam ... Ja też myślę że przecież są osoby które nie mają napedu DVD...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Wiele programów muszą pewnie wykupić więc nie może być ich zbyt wiele na jednej płytce bo by nie wytrzymali finansowo. Przecież nie ma nic za darmo. Poza tym pewnie nie wypuszczą byle bubla bo by to zniszczyło reputację Pisma a to trzeba testować nieraz przez kilka dni.
goombay
~Anonim napisał(a):Dokładnie się z wami zgadzam ... Ja też myślę że przecież są osoby które nie mają napedu DVD...
Tu nawet nie chodzi o napęd DVD, choć większość osób go posiada. Chodzi o programy, które by tam trzeba było umieszczać. A redakcja już nie ma pomysłów, nawet na programy na CD...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
po czesci to prawda, bo juz teraz na plytach jest sporo programow ktore sie powtarzaja. Jednak raz na jakis czas moznaby bylo wydac numer, w dwóch wersjach z cd lub dvd. Wtedy kazdy moglby kupic sobe pismo z plyta lub bez. Co do Pisma bez plyty to moim zdaniem tez taka wersja powinna powstac bo czesc osob nie korzysta z plyt a kupuje PCFomrat dla artykułow.
nie ma co tamm umieszczac! nie uzywam prawie zadnych programow na cd bo mi sa nie poptrzbne (wiekszosci z Was pewnie tez). dvd to wiekszy wydatek o lcencje i wtedy pismo by podrozalo. A czesc sukcesu pcf jest wlasnie skutkiem wyjatkowo niskej ceny.
Mi chodzi o to zeby powiedzy jubileuszowy numer PC Formata pojawial sie w doch wersjach. No chyba przez rok mozna uzbierac jakies dobre i przydatne programy. Bo Patrzac na ta plytke z ostatniego numeru to nie wiem na co mi 5 programow do robienia tego samego tylko innej firmy sa Język
Programy: Polecane / Nowe / Inne