Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Płyta główna do obudowy typu desktop

Big Grin  Płyta główna do obudowy typu desktop
Witam, posiadam komputer HP DC5700 Small Form Factor i chciał bym wymienić plytę główną z portem PCIe-x16, ponieważ tą co ja mam obsługuje ADD2/SVDO i wiem że żadnej karty graficznej tam nie zamontuje. Mam procesor Intel Pentium D 925, 4x512Mb RAM DDR2 667Mhz, Dysk i Napęd pod SATA. Prosił bym chociarz o podanie wszystkich nazw płyty głównych i żeby spełniały warunki z resztą komponentów i dobrze jak by była to płyta żeby się zmieściła do tej obudowy [Desktop], bo jak coś będę kupywał na allegro.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Płyta główna do obudowy typu desktop
Według tego https://www.google.pl/search?q=HP+DC5700...B540%3B450
Ta płyta powinna pasować: http://allegro.pl/plyta-glowna-dell-gx62...00579.html
Będzie pasować na pewno pod względem specyfikacji, ale dla pewności porównaj ją z płytą którą posiadasz.
ps: Na przyszłość podaj budżet, tak to bym Ci podał jakomś płytę za 500zł albo więcej Wesoły
Uwaga armind oszust, proszę nie handlować z tym użytkownikiem.
Kupiłem dysk, dysku nie dostałem jak i również pieniędzy.

ps: Jeśli nie odpowiadam w temacie dłużej niż 3dni, proszę o przypomnienie na PW z linkiem do tematu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
desktop czyszczenie plyty glownej pc formatHP DC5700 A KARTA PCI-E X16jaka obudowa do płyty hpkomputer hp dc5700 jaką plyte głównąplyty glowne dla obudow typu desktop